Gold Island Hotel

Gold Island Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli komod Gold Island ndodhet ne nje siperfaqe prej me shume se 8.000 metra katrore, ne fshatin Turkler, 20 km nga Alanya.

Hoteli eshte ndertuar ne vitin 2011 me nje siperfaqe prej 32,000 m2.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazh privat me rere, perdorimi i shezlloneve dhe çadrave eshte pa pagese shtese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 105 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 424 dhoma moderne te vendosura ne ndertesat A dhe B si dhe ne bregdet.

Dhomat jane te pajisura me telefon ne dhome dhe ne tualet, set per kafe/caj, tualet, tharese flokesh, Tv satelitor, kasaforte, ajer te kondicionuar qendror, mini bar dhe pjesa me e madhe e dhomave eshte me ballkon me pamje nga deti.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive.

2 restorante kryesore qe ofrojne kuzhine profesionale turke dhe nderkombetare, verera.

Restorantet A-la carte (kuzhina italiane dhe meksikane). Snack-Bar i hotelit ofron nje perzgjedhje te gjere te ushqimeve te lehta, pijeve.

Lobi bar i hotelit ofron te shijoni pijen ose koktejin tuaj te preferuar ne nje atmosfere komode.

Sport & Argëtim

Mysafiret mund te pushojne ne qendren Spa te hotelit e cila ofron nje game te gjere te procedurave kozmetike per kujdesin e fytyres dhe trupit.

Per kohen e lire aktive ka pishina te brendshme dhe te jashtme me seksion te veçante per femije, nje palester te pajisur mire dhe fusha tenisi. Sporte te ndryshme ujore jane ne dispozicion ne plazhin privat te hotelit. 

Stafi i hotelit mund te organizoje kujdestari per femije, sherbim ne dhome dhe makina me qira.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI