Ofertat e Fundit per Pushime Turistike ne Bodrum All Inclusive 2024

Me Hima Travel Gjeni Ofertat me te mira per hotelin tuaj te preferuar ne turqi.

ZGJIDHNI VENDIN E PREFERUAR 

Ose Shikoni Oferten tone te permbledhur per Pushime ne Bodrum
Pse Te Zgjidhni te Kaloni Pushimet ne Bodrum me Hima Travel ?

Si cdo vere edhe kete Hima Travel ju sjell ofertat me te mira per Pushime ne Bodrum, Turqi ne resortet  (hotelet) me te mira me sherbimin te vleresuar dhe gjithmone me komoditetin e linjes se chaterit pra nje fluturim direkte per udhetim ne Bodrum.

Ndodh shpesh qe klientet tane te mos jene ne djeni lidhur me orarin zyrtar te check in ne hotel qe pergjithesisht realizohet rreth ores 12:00-14:00 te drekes dhe lenia e dhomes diten e fundit behet rreth ores 10:00-12:00 te mengjesit .

Pavaresisht se ju mberrini heret ne hotel ne Bodrum ju dhomen mund te mos e keni gati sepse checkout nga klientet qe largohen ne diten qe ju mberrini behet 10 dhe dhoma sistemohet per tu ber gati per ju Brenda 2 deri ne 4 ore, por ju mund te shfytezoni te gjitha facilitet e hotelit ne Bodrum duke filluar nga resortantet , cadrat dhe shezllonet ne pishina e plazh dhe  cdo komoditet qe hotel/resortet ne Bodrum ofrojne .

Hoteli ne Bodrum ju mundeson nje dhome garderobe ku mund te lini gjerat tuaj personale nderkohe qe mund te dilni te nisni pushimet ne Bodrum dhe te shijonin nje koktej buze detit nderkohe qe dhoma juaj behet gati . 

Kujdes ! Mos harroni qe per Turqine vlen ligji qe pashporta juaj duhet te jete 6 muaj e vlefshme nga datat e nisjes