Tag: hotele ne kemer

Sherwood exclusive Kemer

Sherwood exclusive Kemer 5*- Antalya Kemer

Sherwood Exclusive Kemer Sherwood Exclusive Kemer – 5 ***** Rreth Hotelit : Sherwood exclusive Kemer ofron sherbime cilesore dhe pushime familjare relaksuese. Ndodhet ne Göynük, rreth

Kemer dream

Kemer Dream 4* – Antalya Kemer

Kemer Dream Kemer Dream – 4 **** Rreth Hotelit : Hoteli Kemer Dream eshte i vendosur në qendër të qytetit Kemer, 300 metra nga plazhi. 

Pushime ne Kemer

Pushime ne Kemer

Pushime ne Kemer SHPERNDAJE ME NJE MIK/MIKESHE QE TE NDANI UDHETIMIN BASHKE Share on facebook Facebook Share on whatsapp WhatsApp Share on telegram Telegram Pushime