Kemer Dream

Kemer Dream – 4 ****

Rreth Hotelit :

Hoteli Kemer Dream eshte i vendosur në qendër të qytetit Kemer, 300 metra nga plazhi. 

Hoteli përbëhet nga dy ndërtesa: ndërtesa A u ndërtua në vitin 2003, në vitin 2015 u bë rinovimi i fundit dhe ndërtesa B. Hoteli është perfekt për të rinjtë dhe familjet.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plzhin e tij privat me guralece i cili ndodhet 300 metra larg. Ka një rrugë midis plazhit dhe hotelit.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 45 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli përbëhet nga dy ndërtesa 4-katëshe. Janë gjithsej 321 dhoma.

Akomodimi ofrohet në dhomat e kategorive të mëposhtme:

-Standarde (Një dhomë me pamje nga kopshti, pishina ose rruga, maks. 2 + 1/3 persona)

-Familjare (Një dhomë me pamje nga kopshti, pishina, rruga, maks. 4 persona)

Gjithashtu ka dhoma për mysafirë me aftësi të kufizuara.

Dhomat kane ballkon, sistem qendror me ajer te kondicinuar, tharese flokesh, TV, minbar, dush, tualet, kasaforte.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me sherbimin all inclusive – mengjes, mengjes i vonshem, dreke, darke, snack, embelsira. Ju mund të shijoni pjata tradicionale dhe ndërkombëtare në restorantin bufe.

Sport & Argëtim

Programet argëtuese mbahen rregullisht.

2 pishina të jashtme, 1 pishinë e brendshme. Ka 4 rrëshqitese uji për të rritur dhe fëmijë. Në shërbimin tuaj: palestër, sauna, banjë turke (hamami), dhomë masazhi, etj.

FACILITETET

 • Kondicioner
 • Bar
 • Volejboll
 • Lojera
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI