Karmir Resort & Spa

Karmir Resort & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Karmir Resort & Spa 5* eshte nje vend i shkelqyeshem per t’u çlodhur, ndodhet ne Kemer, Goynuk rreth 8 km nga qendra e Kemer dhe rreth 30 km nga qendra e Antalias. 

Karmir Resort & Spa eshte nje hotel i ri i pozicionuar mire qe tashme eshte provuar te jete zgjedhja e duhur per pushime dhe relaksim ne natyren piktoreske. Hoteli eshte hapur ne Maj te vitit 2014. Resorti ka nje siperfaqe prej 18,000 m2.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin me guralece me rere i cili ndodhet rreth 90 metra larg hotelit, matane rruges. Perdorimi i cadrave, karrigeve ne shesh, dyshekeve dhe peshqireve eshte falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Karmir Resort & Spa ka 297 dhoma, ne tre ndertesa kater kateshe (247 dhoma standarde, 40 dhoma familjare, 6 suita junior, 2 suita mbreterore dhe 2 suita Karmir). Kater dhoma jane pershtatur per njerezit me nevoja te veçanta.

Te gjitha dhomat standarde kane ajer te kondicionuar qendror, krevate double ose twin, kasaforte, mini bar, telefon, TV satelitor LCD, banjo me dush / vaske, tharese flokesh, dysheme te laminuar dhe ballkon. Dhomat standarde kane nje siperfaqe prej rreth 23m2.

Dhomat familjare jane me madhesi rreth 34 m2. Ata kane dy dhoma, njera me nje krevat dopio dhe tjetra me 2 shtreter teke.

Junior Suite eshte nje dhome e madhe me nje krevat dopio dhe nje hapsire prej rreth 40m2. Ajo gjithashtu ka nje ballkon te gjere.

King Suite eshte e ngjashme me Junior Suite, vetem se me nje siperfaqe prej rreth 51m2.

Karmir Suite eshte nje dhome e madhe me nje krevat dopio dhe nje hapsire prej rreth 63m2.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon ne sherbimin Ultra All Inclusive – vete-sherbim ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke dhe snack. Koncepti perfshin pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale dhe akullore gjate mengjesit, snacks te ndryshme dhe bufe per femije ne restorantin kryesor.

Hoteli ka nje restorant kryesor Citrine, nje snack bar, nje pastiçeri, 2 restorante A’la carte (Ametist – Italian dhe Rubi – Turk), dhe 3 bare (Lobi Diamond, Aqua Marine Pool dhe Pearl Beach).

Sport & Argëtim

Pishine e hapur, pishine me rreshqitese, pishine per femije, pishine e mbyllur per femije, gjimnastike uji, klasa vallezimi, volejboll plazhi, lojera dhe animacione ne pishine, teater, muzike live, programe dhe shfaqje mbremje, qender fitnesi , pingpong, shigjeta, basketboll, gjuajtje me hark, tenis.

Qendra SPA perbehet nga kater dhoma masazhesh VIP, kater dhoma standarde masazhesh dhe nje qender bukurie me siperfaqe 700m². Nje banje turke (hamam), sauna, palester, dushe dhe nje banje me avull jane pjese e konceptit.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI