Orange County Resort Hotel Kemer

Orange County Resort Hotel Kemer – 5 *****

Rreth Hotelit :

Orange County eshte “little Amsterdam” – nje kopje e rrugeve te Amsterdamit te shekullit te 16-te. eshte ndertuar ne vitin 2005 dhe eshte rinovuar ne vitin 2020. 

Ndodhet ne Kemer, ne plazhin e tij, 300 metra nga qendra e Kemer dhe 45 km nga qendra e Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me guralece, i gjate 90 metra. Çadrat, karriget, dysheket dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 60 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Orange County ka 526 njesi akomodimi (dhoma standarde, dhoma per persona me nevoja te veçanta, familjare, apartamente dhe suita).
Dhomat standarde kane: dritare te madhe ose ballkon francez, banje, tharese flokesh, kondicioner qendror, TV satelitor, mini bar (nuk permban pije alkoolike), kasaforte, internet Wi-Fi.
Pirja e duhanit nuk lejohet ne dhoma.

Ushqim dhe pije

Resorti operon ne sherbimin Ultra All Inclusive.

Vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave ne restorantin kryesor: mengjes, dreke, darke dhe snack mesnate. Koncepti perfshin gjithashtu snacks nga ora 12:00 deri ne 17:00, specialitete turke nga ora 11:00 deri ne 15:00, çaj, kafe, embelsira, akullore ne kohe te caktuara te dites, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, si dhe si disa te importuara.

Hoteli ka nje restorant kryesor, nje restorant à la carte (me rezervim te detyrueshem nje dite me pare), nje snack restorant, nje pastiçeri dhe 8 bare (njera prej te cilave eshte vetem per mysafire VIP, dhe nje me pagese shtese).

Sport & Argëtim

Dy pishina te jashtme, njera prej te cilave ka dy rreshqitese, nje pishine te brendshme (e hapur vetem ne dimer), pishine per femije, palester, pingpong, shigjeta, disko, Wi-Fi ne vende publike (me shpejtesi te kufizuar dhe numer perdoruesish). 

Hamam (banje turke), sauna, banje me avull.

Per femijet ka pishina me rreshqitese, mini klub (4-12 vjeç), mini disko, shesh lojerash.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI