Crystal Paraiso Verde Resort & Spa

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Crystal Paraiso Verde Resort & SPA 5* eshte nje nder resortet me te mire ne Belek per te kaluar pushime te paharrueshme. Ndodhet 50 km larg nga qyteti i Antalias.

Paraiso Verde Resort permban nje plazh privat dhe nje akuapark te gjere, te vendosur brenda kopshteve te zbukuruara. 

Sa larg është plazhi më i afërt?

Resorti ka plzhin e tij privat 500 metra te gjate dhe 100 metra te gjere.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Ka nje total prej 658 dhomash te arreduara me kushte moderne dhe mjaft komode. 

Ky resort me pese yje permban dhoma me TV satelitor, celsa elektronike, mini bar, kasaforte, sitem alarmi, tharese flokesh, Wi-Fi dhe tualeti me te gjithe aksesoret e nevojshem.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me sherbimin Ultra All Inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites. 

Mysafiret mund te vizitojne cilindo nga restorantet e shijshme te hotelit, dhe mund te zgjedhin nga nje grup prej shtate baresh. 

Sport & Argëtim

Ekzistojne nje mori aktivitetesh, show dhe spektakel ne mbremje, githashtu ofron nje zone private plazhi, klube per femije dhe nje qender SPA me nje perzgjedhje te madhe te trajtimeve dhe terapive, si dhe pishine te brendshme dhe pshine e jashtme, banjo Turke, Sauna, fushe tenisi, surfing, basketboll, voleyboll ne plazh, fitness centre, ping-pong, aerobi, mini golf.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI