Regnum Carya Golf & Spa Resort

Regnum Carya Golf & Spa Resort – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Regnum Carya 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 1952 €/P
 • 2 – 8 Korrik 2165 €/P
 • 3 – 9 Gusht 2686 €/P

Rreth Hotelit :

Regnum Carya Golf & Spa Resort eshte nje parajse luksoze 5 * me ambiente te shkelqyera relaksimi dhe argetimi ne qytetin e Belek.

Hoteli, i cili perfundoi ne vitin 2014, eshte nje nga hotelet me te rinj luksoze te Belek.

Resorti ndodhet ne nje distance te shkurter ne kembe nga Klubi i Golfit ne Antalia, 45 km larg  qendres se qytetit te Antalyas, 1 km larg qendres se qytetit Belek.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Resorti ka plzhin e tij privat ranor i cili ndodhet vetem 180 meter larg.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 28 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Ka nje total prej 530 dhomash te arreduara me kushte moderne dhe mjaft cilesore. Ky resort me pese yje permban dhoma me TV satelitor LeD, tavolina, vaska / dushe, pantofla, kasaforte, tavoline hekurosje, set kafe / çaji, minibare dhe ballkone private, Wi-Fi dhe tualeti me te gjithe aksesoret e nevojshem (nje pjese e dhomave kane jacuzi).

Ushqim dhe pije

Resorti operon ne sherbimin LUXURY ALL INCLUSIVEMysafiret mund te vizitojne cilindo nga pese restorantet e shijshme te hotelit per darke, dhe mund te zgjedhin nga nje grup prej njembedhjete baresh luksoze. 

Sport & Argëtim

Ekzistojne nje mori aktivitetesh ditore, sporte tokesore dhe ujore qe ofrohen, plus nje zone private plazhi, klube per femije dhe nje qender SPA arti me nje perzgjedhje te madhe te trajtimeve dhe terapive te perkedheljes si dhe pishine te brendshme, sauna dhe dhoma me avull.

Pishina te brendshme dhe te jashtme perfshijne nje Aquaworld me rreshqitese uji dhe pishine vetem per te rritur, te gjithe te rrethuar nga tarraca.

Kursi i golfit me i afert eshte Cornelia Golf Club, por edhe Montgomerie Maxx Royal dhe Carya Golf gjithashtu ia vlen te luhet. Kursi i fundit eshte i ndriçuar dhe prandaj mund te luhet naten. 

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI