Early Booking

Early Booking

SHPERNDAJE ME NJE MIK/MIKESHE QE TE NDANI UDHETIMIN BASHKE

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Rendesia e Early Booking (Rezervimeve te hershme )

Ketu do ju listojme pse ju duhet te udhetoni me Early Booking dhe cilat jane perfitimet . 

Flasim per veren qe na pret 2021- Nje vere qe gjithe kush po e pret, ndoshta vera e vitit 2020 ishte nje nder verat me te keqija qe turizimi dhe jo vetem por dhe te gjithe ju klientet tane.

Le te ngelemi per nje moment dhe te mendojme per ate cka na pret , nje vere e re , pushime te reja , destinacione te reja dhe me e rendsishmja si te kursejme sa me shume me Early Booking  , pra te bejme dhe pushime me pak leke dhe te marrim ate cka ne duam nga uljet qe early booking-rezervimet e hershme na ofrojne  . 

Momentalisht ne ende nuk e dime sesi do te shkoj situata ne vazhdimesi lidhur me turizmin dhe cilat destinacione do te kemi mundesi qe te mund te udhetojme te gjithe ne qe kemi thjesht nje pashporte shqiptare. 

Por per nje gje duhet te jemi te bindur qe ne Turqi mund te udhetojme dhe te marrim ate cka ne duam. 

E cila eshte ajo qe ju deshironi me se shumti? 

Kete  ne e dime shume mire, ju deshironi disa pushime, te relaksoheni te hiqni mendjen nga cdo problem qe ky vit qe po leme pas te harrohet per nje moment dhe per kete gje mendojme ne . 

Ne ju ofrojme nje destinacion te sigurt, te pakten kushtu na rezultoj pasi veren e 2020 duke cuar mbi 400-500 kliente  te cilet zgjodhen destinacionin e Turqise dhe konkrretisht  Antalyas , te cilet perzgjodhen  resorte te ndryshme dhe kane kaluar pushime te sigurta me gjithe masat e nevojshme anti –covid . 

Te rezervosh qe tani ne periudhen e Janarit , Shkurtit , Marsit , Prillit  per veren qe na pret Maj , Qershor , Korrik , Gusht , Shtator , Tetor  pra te perfitoni nga oferta Early Booking eshte shume e rendsishme pasi ju kurseni para, perfitoni nga zbritje qe hotelet ofrojme per Early Booking . 

Ndani mendjen se ato kursime qe keni per pushimet tuaj verore  do te jene aty per pushimet tuja qe tashme do ti rezervoni, pervec kesaj ju:

  1.  Siguroni vendet ne chater .
  2. Siguroni tipologjine e dhomes qe ju deshironi ne hotelin qe ju deshironi nuk ia lini rastsise dhe momenteve te fundit kete pjese.
  3. Per me  teper qe per Early Booking ju nuk keni nevoje ta beni pagesen e plote ju mund te paguani vetem 20-30% te shume dhe diferencen ju e paguani 1 muaj para nisjes pra me pak leke te lena kapar ju keni zgjidhur nje problem te madh le te themi . 

Ju keni marr cmimin me te mire dhe te lire te mundshme per pushimet verore  ne resortin / hotelin qe ju doni dhe e dyta me afrimin e sezonit nuk keni pse te shqetesoheni per asgje .  

Avantazhi tjeter eshte qe ju keni  me shume kohe qe te mendoheni te beni zgjedhjen e duhur, keni cdo opsion te mundshem hoteli dhe me e rendsishme nga Early Booking ju keni kursyer dhe shume para qe gjate sezonit keto cmime nuk mund ti gjeni pasi shumica e hoteve per shkak te kerkesav te larta rrisin cmimet dhe tarifat e rezervime pra ju e hiqni kete mundesi . 

Rezervoni me Early booking-Vera e shumepritur 2021 tashme me afer jush vetem me Hima Travel !

Kush ka planifikuar te pushoj te bej pushime ne veren e 2021 besoj se ky eshte momenti te beni pronotimet tuaja . 

Zgjdhni te pushoni ne Antalya , zgjdhni Early Booking kurseni dhe beni zgjedhjen e duhur .

 

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Opsione Te Tjera !