Sultan Of Dreams Resort & Spa

Sultan Of Dreams Resort & Spa – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

►Sultan of Dreams Hotel & Spa 5* , Side , All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 634
 • 2 – 8 Korrik 644
 • 3 – 9 Gusht 709

Rreth Hotelit :

Sultan Of Dreams Hotel është i vendosur përgjatë bregdetit se Side dhe përmban një plazh privat, pishinë të hapur, banjë turke, sauna dhe një qendër Wellness, së bashku me objektet e fitnesit. 

Për të vegjlit ka shesh lojërash për fëmijë, pishinë, rrëshqitje uji, mini disko dhe mini klub (4-12 vjet).

Sa larg është plazhi më i afërt?

Ky hotel ndodhet ne plazh.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 81 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Të gjitha dhomat kanë një banjo private, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar, telefon, kutinë e sigurisë, TV satelitor, minibar dhe një ballkon.

Ushqim dhe pije

Vendet e Ngrenies përfshijnë një restorant kryesor bufe te hapur, 2 restorante a la carte (turke dhe italiane dhe mesdhetare), disko pishine, disko bar, restorant bar, lobi bar dhe blu bar.

Sport & Argëtim

Ekziston një pishinë e madhe noti, park ujor, pishinë e mbyllur, palestër dhe vend pushim të pajisur me shezllone dhe çadra. 

Për të vegjlit ka shesh lojërash për fëmijë, pishinë, rrëshqitje uji, mini disko dhe mini klub (4-12 vjet). 

Aktivitetet përfshijnë volejboll, shigjeta, gjimnastikë, sporte ujore, palestër, pingpong, bocia, vaterpol, qitje me pushkë ajrore dhe mini futboll. 

Objektet e tjera përfshijnë një bibliotekë, banjë turke, dhomë shkumë, sauna, dhomë me avull, manikyr dhe pedikyr dhe Hyrje në internet. 

Hoteli ofron aktivitete ditore dhe shfaqje natën.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI