Category: Kemer

Rixos Sungate

Rixos Sungate 5*- Antalya Kemer

Rixos Sungate Rixos Sungate – 5 ***** Rreth Hotelit : Rixos Sungate eshte hapur në vitin 2005 dhe eshte rinovuar në vitin 2012. Ndodhet në Beldibi,

Sherwood exclusive Kemer

Sherwood exclusive Kemer 5*- Antalya Kemer

Sherwood Exclusive Kemer Sherwood Exclusive Kemer – 5 ***** Rreth Hotelit : Sherwood exclusive Kemer ofron sherbime cilesore dhe pushime familjare relaksuese. Ndodhet ne Göynük, rreth

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 70 21 103

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin