Crystal Flora Beach Resort

Crystal Flora Beach Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

Crystal Flora Beach Resort 5* i rrethuar nga natyra, eshte ideal per pushime. Ky resort bregdetar ofron nje plazh te çertifikuar nga Blue Flag, si dhe pishina dhe rreshqitese uji. Mysafiret gjate pushimeve do te gjejne paqen e vertete ketu, te rrethuar nga natyra dhe malet spektakolare te Taurus dhe Detit Mesdhe blu.

Ky hotel me pese yje justifikon plotesisht emrin e tij me nje det te paster kristal dhe nje zone te zhytur ne gjelberim me pisha shekullore, te gjitha ne sfondin e maleve te bukura.

Me arkitekturen e tij te ndryshme dhe bukurine e jashtezakonshme te mjedisit, resorti eshte me te vertete nje parajse per familjet – duke ofruar nje plazh privat me guralece me gjatesi 900 m si dhe nje larmi pishinash dhe akuaparku me siperfaqe 1044 m². 

Nje siperfaqe prej 53.000 m², ku 35.000 m² perbehet nga zona e objektit dhe 18.000 m² perbehet nga kopshte, te ftuarit do te gjejne shtepi njekateshe me tre kate, me nje kapacitet total prej 521 dhomash.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Prane hotelit ndodhet plazhi i tij privat me rere.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 35 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 521 dhoma ne total me  1341 krevate, nga te cilat: 417 dhoma Standarte (32 m2). 

Te gjitha dhomat jane me ballkon, 26 prej tyre kane tarace, 68 kane pamje nga deti, 16 Dhoma Superiore, 59 Dhoma Familjare, 4 Pasha Suites, 4 Suite, 1 King Suite.

Dhomat kane dysheme laminat, sistem elektronik i mbylljes se kartes, klimatizim dhe ngrohje e ndare, LCD-TV me transmetim satelitor dhe kanal muzikor, mini bar, kasaforte, telefon me thirrje direkte, sistem sperkates dhe detektor zjarri. Komoditetet e banjes: telefon, tharese flokesh dhe dush, furnizim me energji elektrike 220 volt.

Ushqim dhe pije

Ne menyre qe t’u sigurojne mysafireve nje qendrim te kendshem, koncepti Ultimate All Inclusive fillon me nje pritje te ngrohte per mysafiret pas mberritjes duke u ofruar atyre embelsira tradicionale turke te quajtur “cezerye” dhe nje gote pije frutash te embla turke te quajtur “sherbet”.

Me pas vazhdojne te tregojne mikpritjen tradicionale turke, duke perfshire nje game te gjere te ushqimeve dhe pijeve per 24 ore dhe me kete synojne te garantojme 100% lumturi dhe kenaqesi.

Specialitete turke, aziatike dhe ushqim deti sherbehen ne restorantet e Crystal Flora Beach. Akullore dhe çaj pasdite me embelsira jane ne dispozicion. 

Sport & Argëtim

Disa here ne jave, grupe artistesh te famshem nderkombetare vijne ne hotel dhe ofrojne shfaqje.

Ka nje qender per shendetin dhe bukurine (trajtimi i lekures dhe trupit), nje njesi speciale e masazhit te tipit Bali.

Hoteli ofron nje larmi te shkelqyeshme te ambienteve rekreative, duke perfshire plazhin privat, qendren e fitnesit, saunen, pishinen e hapur, pishinen e brendshme. Me nje vendndodhje dhe pajisje ideale per tu ndeshur, Crystal Flora Beach Resort godet vendin ne shume menyra.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI