Crystal De Luxe Resort & Spa

Crystal De Luxe Resort & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Emeruar per ujerat e kristalta te Mesdheut, hoteli ndodhet ne Kemer, 38 km nga qendra e qytetit te Antalias.  Ne Crystal De Luxe Resort Spa, sherbimi i shkelqyeshem dhe ambientet superiore bejne nje qendrim te paharrueshem. 

Nje siperfaqe prej 16.000 m², ku 8.000 m² perbehet nga ndertesa hotelieri dhe 8.000 m² perbehet nga kopshte, te ftuarit do te gjejne nje ndertese me gjashte kate, me nje kapacitet total prej 356 dhomash. 

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ndodhet 56 m larg plazhit te Kemer, nje plazh privat me guralece prej 50 m gjatesi.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 48 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka ne total 356 dhoma, 1111 krevate nga te cilat 290 dhoma jane me pamje nga deti dhe kane ballkon. Dhomat jane te ndara ne: 309 jane dhoma standarte, 41 dhoma familjare, 3 Pasha Suites & 3 Sulltan Suites .

Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, nje minibar, TV satelitor dhe kasaforte. Disa kane pamje nga peizazhi i gjelber perreth dhe dhoma te tjera kane pamje nga deti Mesdhe.

Ushqim dhe pije

Ne menyre qe t’u sigurojne mysafireve nje qendrim te kendshem, koncepti Ultimate All Inclusive fillon me nje pritje te ngrohte per mysafiret pas mberritjes duke u ofruar atyre embelsira tradicionale turke te quajtur “cezerye” dhe nje gote pije frutash te embla turke te quajtur “sherbet”.

Ne restorantin qendror sherbehen: mengjesi, dreka dhe darka. Femijet kane restorantin e tyre.

Resorti ju ofron mundesine te provoni kuzhinen meksikane, italiane ose turke ne restorantet ne vend.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron ambiente te mrekullueshme rekreative si plazhi privat, palester, sauna, pishine te hapur, pishine te mbyllur per ta bere qendrimin tuaj me te vertete te paharrueshem.

Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi dhe clodhje si : terrene sportive ne plazh dhe ne fusha profesioniste, sportet e ujit si zhytje, kanoe , lundrime duke ju ofruar mundesine te zbuloni boten e bukur nen ujore koralore dhe, qendra fitnesi, spa-je, jakuzi, masazhe duke ju ofruar kura dhe trajtime clodhje per trupin dhe lekuren tuaj

Crystal De Luxe Resort Spa eshte nje zgjedhje e zgjuar per pushime ne Kemer, duke ofruar nje qendrim te qete dhe relaksues.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI