Transatlantik Hotel & Spa

Transatlantik Hotel & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Transatlantik Hotel & Spa eshte hapur ne vitin 2007 dhe eshte rinovuar per here te fundit ne vitin 2018. 

Ndodhet ne Göynük, rreth 6 km nga qendra e Kemer dhe 30 km nga qendra e Antalias.Hoteli mbulon nje siperfaqe prej 38,000 m².

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e vet me guralece me rere, 150m larg hotelit. Duhet te kaloni rrugen per ne plazh. Perdorimi i cadrave, karrigeve ne shesh dhe peshqireve eshte pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 45 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Te gjitha dhomat kane ajer te kondicionuar, mini bar, TV satelitor, kasaforte, tharese flokesh.

Dhoma standarde eshte me madhesi 26-30m² (krevat dopio, krevat teke dhe divan).

Dhoma standarde pa ballkon eshte me madhesi 18-20m² (1 krevat dopio).

Dhoma familjare eshte me madhesi 56-60 m² (dy dhoma, ne nje dhome ka nje krevat dopio dhe ne dy shtreterit e tjere, nje banjo).

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive – mengjes, mengjes i vone, dreke, darke (vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit). Perveç restorantit kryesor, hoteli ofron nje restorant a la carte ( pagese shtese). 

Koncepti perfshin gjithashtu snacks, petulla turke, akullore, pije te nxehte, pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale.

Mysafiret kane ne dispozicion: restorantin kryesor, nje restorant a la carte, restorant me snack dhe 6 bare (Lobby Bar, Pool Bar, Beach Bar, Güverte Bar, Turkish Cafe, Disco Bar).

Sport & Argëtim

Hoteli ofron 3 pishina te jashtme (2 per te rritur dhe 1 femije), dhe dy pishina te brendshme (per te rritur dhe femije), nje pishine me 5 rreshqitese, palester, programe argetuese ditore dhe ne mbremje, disko, aktivitete te ndryshme sportive, gjimnastike, volejboll plazhi.

Banje turke, sauna, banje me avull, palester.

Per femije ka Kids Club (4-12 vjeç), mini disko, shesh lojerash.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI