Nirvana Mediterranian Excellence

Nirvana Mediterranian Excellence – 5 *****

Rreth Hotelit :

E pozicionuar bukur ne bregdetin Mesdhe dhe duke u mburrur me nje pamje te mrekullueshme te detit blu, Nirvana Mediterranean Excellence eshte nje mundesi e mrekullueshme per nje qendrim ne Beldibi, Antalya.

Nirvana Mediterranean excellence eshte nje hotel me 5 * ne qytetin bregdetar te Beldibi, eshte vendosur midis Detit Mesdhe dhe Maleve Toros mes natyres se bukur. Hoteli ka nje siperfaqe prej 152,000 m2 eshte hapur ne vitin 2013.

Me nje vendodhje perfekte midis malit dhe detiti ofron qetesi dhe relax maksimal per te gjithe pushuesit.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Nje plazh privat me rere te bardhe eshte ne pragun e hotelit, nje shtrirje prej 900 metrash me rere te bute qe ju fton te beni plazh si nje mbret.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 43 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Resorti ka ne total 501 dhoma komode , me nje aredim bashkekohor. Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telvizor, telefon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ballkon ose verande. Villat dhe suitat kane pishine private.

Llojet e dhomave: Laguna Family Suite, Villa Cedar, Cedar House View Forest, Lagoon Family Deluxe, Villa Nirvana, Standard View Forest, Cedar House Lagoon View, Dhoma Superiore, Dhoma Familjare, Suite Royal, Villa Royal, ROH.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me sherbimin Ultra All inclusive.
Nirvana Mediterranean excellence krenohet me aq shume restorante dhe bare sa veshtire se do t’ju duhet te largoheni nga ambientet e hotelit.
Kur behet fjale per ushqimin, do te keni shume opsione. 

Mysafiret mund te provojne nje game te gjere te pjatave dhe pijeve te kuzhines turke dhe nderkombetare ne shume opsione ngrenieje te hotelit, duke perfshire restorantin kryesor bufe, pool bar, beach club, embelsira dhe snack bar.

Sport & Argëtim

Nje sere aktivitetesh mund te shijohen ne resort ose perreth. Qendra e qytetit te Antalias eshte 29 km nga hoteli.
Pas nje stervitje ne palester, mund te relaksoheni me nje banje turke ose ne sauna. Objektet e tjera te ofruara perfshijne stafin e argetimit, nje klub nate / DJ dhe objektet e sporteve ujore.

Parku ujor, lundrimi, parashute, snorkelling, ski ne uje dhe shetitje me varke jane vetem disa nga aktivitetet e shumta ne dispozicion per t’ju mbajtur te zene gjate gjithe dites.

Aquapark Naja Naja me 11 rreshqiteset e tij te ndryshem eshte perfekt per argetim – nese jeni pas nje pushimi te mbushur me aksion, atehere mos kerkoni me tej! 

Per te mos permendur qe ka 12 pishina te ndryshme ne vend qe do te thote se ka diçka per te gjithe – nga pishinat e veçanta per femije dhe pishinat e medha familjare deri te pishinat ideale per çiftet qe deshirojne paqe dhe qetesi.

Sidoqofte, Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA ofron shume me teper sesa aktivitete interesante. Relaksimi ketu arrihet lehtesisht – duke filluar nga suitat dhe vilat luksoze qe ofrojne arredim modern, ambient qetesues dhe pamje te mrekullueshme dhe deri ne Spa tradicionale Turke.

Nje oaz i vertete qetesie, spa perfaqeson gjithçka per te cilen qendron Nirvana. Frymezuar nga hamamet e pallateve tradicionale osmane, spa e hotelit percakton vertet kuptimin e relaksimit te lumtur dhe ju fton ta provoni vete ate.

Gjithashtu ekzistojne tre Klube per Femijet, te veçante te dedikuar per grupmosha te ndryshme dhe qe ofrojne nje liste te gjate te opsioneve argetuese.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI