Gural Premier Tekirova

Gural Premier Tekirova – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli Gural Premier Tekirova ndodhet 17 km nga Kemer, ne qender te Tekirova, ne breg te detit. Kompleksi hotelier perfshin nje siperfaqe prej 200,000 m2 dhe eshte ndertuar ne stilin tradicional turk ne 2010. 

Hotel Gural Premier Tekirova ka nje nga parqet me te medha ujore ne Kemer, si dhe nje rajon te madh me shume lehtesira per te gjitha kategorite e mysafireve.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Gural Premier Tekirova ka plazhin e vet me rere dhe guralece. Shezllone, cadra, peshqir dhe nje bar plazhi jane falas per mysafiret e hotelit.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 75 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Perbehet nga nje ndertese kryesore njekateshe dhe 19 ndertesa nje dhe dykateshe te vendosura ne nje kopsht te zbukuruar bukur me nje siperfaqe prej 200,000 m2.

Resorti ka gjithsej 244 dhoma luksoze (maksimumi 2 + 2 persona, 55 m2), 148 dhoma familjare luksoze me dy dhoma (maksimumi 4 + 1 persona, 80 m2), 32 dhoma familjare superiore me dy dhoma (maksimumi 4+ 2 persona, 90 m2).

Nje numer vilash jane te vendosura rreth pishines, keshtu qe mysafiret kane qasje te drejtperdrejte ne pishine. Ne kete pjese ka dhoma luksoze me pishine te cilat jane 167 (maksimumi 3 persona, siperfaqja 50 m2), 73 dhoma familjare luksoze me dy dhoma (maksimumi 4 + 1 persona, siperfaqja 80 m2). 

Çdo dhome ka nje banjo, tharese flokesh, ajer te kondicionuar qendror, kasaforte (falas), telefon, TV, mini bar, ballkon.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me sherbimin Ultra All inclusive. Metoda e sherbimit te vaktit- Bufe.

Restoranti kryesor, 4 restorante a la carte (turke, peshk, italian dhe aziatik me pagese), 13 bare.

Restoranti kryesor Ali Bey (bufe, kuzhine nderkombetare; pjata vegjetariane), restorante a’la carte: Sulltan (kuzhina turke), Gusto (kuzhina italiane ), Dalyan (ushqim deti), Dragon (kuzhine aziatike); bar pishine, bar plazhi (snacks), bar-snack (snacks), Ali Bey Cafe, Konak bar, Vitamin Bar (lengje te fresketa frutash).

Sport & Argëtim

Aqua Park i madh me nje siperfaqe prej 22,000 m2 (16 rreshqitese per te rriturit). Banje me nje siperfaqe prej 3,500 m2 (17 dhoma masazhi – masazh tajlandez, masazhe relaksuese, masazhe sportive, peelings, etj.), sporte ujore ne plazh (ski, varke banane, parakalim, zhytje).

Argetim dhe jete nate ne qender te Tekirova ose Kemer.

11 pishina, park ujor me 26 rreshqitje uji, qender Wellness, qender SPA, banje turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong , bowling, mini football, aqua park, futboll plazhi, program animacioni, disko, shesh lojerash per femije, program animacioni, 4 klube per femije 6, 7-9, 10-12 dhe 13-17 vjeç), 3 fusha tenisi per femije. 

Hoteli per femije prej 4-12 vjet ka nje klub mbi nje siperfaqe prej 3600 m2. Gjithashtu e veçanta e hotelit eshte qe ka restorantin dhe ushqimet per femije, si dhe kendi i jashtem dhe i brendshem i lojerave. 

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI