Amara Prestige Elite Hotel

Amara Prestige Elite Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Amara Prestige ndodhet ne plazhin e mrekullueshem te fshatit Goynuk, 8 km nga qendra e qytetit Kemer. Hoteli eshte hapur ne vitin 2007 dhe eshte rinovuar ne vitin 2017. Perfshin nje siperfaqe prej 100,000 m2. 

Shume atraksione te ofruara nga hoteli do ta bejne kohen e kaluar ketu te paharrueshme.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi ndodhet 300m nga hoteli, eshte pertej rruges. Plazhi i tij me rere dhe guralece eshte i certifikuar me nje flamur blu.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 50 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Dhomat ne Amara Prestige jane te zbukuruara dhe te bollshme, ato perfshijne ajer te kondicionuar, TV LCD me kanale satelitore, WiFi falas, telefon, tharse flokesh, mini bar, kasaforte dhe nje tarrace ose ballkon, disa kane pamje nga deti.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me sherbimin All Inclusive duke sherbyer pije dhe gatime te ndryshme pergjate gjithe dites.

Ne restorantin kryesor sherben te gjitha vaktet ne bufe te hapur me pjatat me te mira nga guzhina tradicionale turke.

4 A La Carte Restorant me ngatime nga guzhina italiane, turke, kineze, japoneze dhe me prodhime deti. Hoteli gjithashu ofron per mysafiret 8 bare te ndryshme.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron opsione te shumta argetimi, sportet e ujit si zhytje, lundrime, hedhje me parashute etj, muzika live, anamicionet dhe show te ndryshem nuk do te mungojne ne asnje moment.

Amara Prestige ka shtate pishina te hapura, nje qender fitnesi, ambiente sportive, klub per femije. 

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI