Sherwood Suites Resort

Sherwood Suites Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

I vendosur ne qytetin turistik te Lara, afer reres se bute te Lara Beach, Sherwood Suites Resort ofron gjithçka qe ju nevojitet per pushime relaksuese. 

Hoteli eshte hapur ne vitin 2019 dhe eshte rreth 20 km nga qyteti i vjeter i Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi me rere eshte 750 metra larg hotelit, per mysafiret e hotelit ka nje autobus falas ne plazh.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 11 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Sherwood Suites Resort ka ne total 230 dhoma. Dhomat elegante nderthurin dizajnin bashkekohor me prekjet autentike turke dhe jane te pajisura me nje kasaforte, pajisje per te bere kafe dhe çaj, kondicioner, TV LCD / Smart, telefon, mini bar (pije freskuese), banjo me dush, tharese flokesh, laminat / pllaka, ballkon dhe internet Wi-Fi.

Dhoma standarde ka nje siperfaqe prej 35m2, krevat dopio dhe nje krevat teke, banjo me dush dhe ballkon.

Deluxe suite kane nje siperfaqe prej 60-75m2 dhe perbehen nga nje dhome gjumi me nje krevat dopio ose dyshe dhe nje sallon me nje divan, te ndara nga nje dere. Ata kane nje ballkon, nje banjo me dush dhe nje kuzhine amerikane.

Deluxe superior suite ka nje siperfaqe prej 80-90m2, perbehet nga nje dhome gjumi me krevat dopio dhe teke dhe nje sallon me dy divane, te ndara nga nje dere. Permban nje ballkon, banjo me dush dhe kuzhine amerikane.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte All Inclusive – mengjes, dreke, darke, darke vone (vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit), snacks, akullore dhe petulla ne kohe te caktuara te dites, pije alkoolike lokale dhe jo-alkolike.

Ka nje restorant kryesor “Loxley”, 2 restorante à la carte (kuzhina italiane dhe turke), nje restorant plazhi, 3 bare dhe nje pastiçeri.

Sport & Argëtim

Hoteli ka 3 pishina te hapura, pishine per femije, pishine me rreqitese (8 per te rritur dhe 2 per femije), pishine te brendshme per te rritur dhe femije. 

Mysafiret mund te shijojne aktivitetet e meposhtme: pingpong, gjimnastike, tenis, basketboll, shigjeta, volejboll plazhi, gjimnastike ne uje, bowling, si dhe programe dhe animacione te shumta ditore dhe ne mbremje.  Banje turke, sauna, palester.

Per femijet ka nje mini klub (4-12 vjeç), shesh lojerash dhe mini disko.

Wi-Fi eshte ne dispozicion ne pjesen me te madhe te hotelit dhe ne dhoma.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sport

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI