Miracle Resort Hotel

Miracle Resort Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Miracle Resort Hotel eshte i vendosur ne plazhin e tij ne pjesen turistike te qytetit te Lara rreth 20 km larg nga qyteti i vjeter i Antalias.

Hoteli eshte hapur ne vitin 2005 dhe eshte rinovua per here te fundit ne vitin 2016.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ndodhet ne plazhin e tij 150m te gjate me rere. Çadrat, karriget dhe peshqiret jane falas. 

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 15 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Miracle Resort ka nje siperfaqe rreth135,000 m 2, dhe ka nje kapacitet prej 692 dhomash (425 standarde, 121 familjare, 14 suita dhe 11 dhoma per njerezit me nevoja te veçanta).

Te gjitha dhomat jane te pajisura me: tapet, banjo me dush, tharese flokesh, telefon me thirrje direkte, internet Wi-Fi, mini bar (rimbushet çdo dite), TV (satelit), kasaforte, kondicioner qendror. Te gjitha dhomat kane nje ballkon.

Dhomat standarde jane me madhesi ndermjet 28-34m 2 dhe shumica kane pamje nga deti.

Dhomat per personat me aftesi te kufizuara jane te pajisura posaçerisht dhe ndodhen ne katin perdhes.

Dhomat connection (Dhomat familjare) perbehen nga 2 dhoma standarde te lidhura me nje dere.

Ushqim dhe pije

Hoteli ka nje restorant kryesor (Turquoise), 4 restorante (Meksikan, Miracolo, Anatolia, Lagos dhe disa bare).

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive, vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor “Turquoise” (mengjes, mengjes i vone, dreke, darke, snack ne mesnate). 

Kopshti sherben pasta tradicionale, ravioli turke dhe pite ne restorantin Anatolia, Doner ne restorantin Doner House, akullore, fast food dhe embelsira. 

Baret sherbejne pije te buta dhe disa alkoolike, pije te nxehte, restorante mund te vizitohen me nje rezervim paraprak me pagese shtese (femijet nen 6 vjeç nuk lejohen ne restorantet Lagos dhe Anadoll).

Sport & Argëtim

Miracle Resort  ofron per mysafiret pishine e brendshme, pishine e hapur, pishine me rreshqitese, pishine per femije, pishine e pershtatur per njerezit me nevoja te veçanta, 4 fusha tenisi, aktivitete ditore dhe shfaqje mbremjeje, festa me teme ditore, fushe basketbolli, shigjeta, pingpong, program fitnesi, bilardo, muzike live, volejboll plazhi, mini futboll, mini golf.

Banje turke (hamami), sauna, banje me avull.

Per femijet gjithashtu ka nje mini klub(4 – 8 vjet), midi klub (9 – 11 vjet), klub adoleshentesh (12 – 16 vjeç) dhe shesh lojerash.

Programe animuese per te rritur dhe femije gjate dites, teater i brendshem, animacione gjate dites dhe ne mbremje, netet Turke, live music, Disko e hapur dhe kinema.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI