Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Njihet ndryshe si “little Venice”, projektuar si nje kopje e Sheshit te Shen Markut ne Venecia, Venezia Palace Deluxe Resort Hotel eshte vendosur ne nje siperfaqe prej  100.000 m2, vetem disa hapa nga zona e plazhit privat ne Rrethin Kundu te Antalias. 

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka nje plazh privat, me rere. Çadrat, karriget dhe peshqiret e plazhit jane pa pagese. Pavionet ne plazh jane me pagese ekstra.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 15 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Venezia Palace Deluxe ka 538 dhoma, 1 suite mbreterore dhe 2 vila.Te gjitha dhomat kane: banjo, kondicioner, mini bar, TV, kasaforte, tharese flokesh, internet.

Dhomat standarde jane me madhesi rreth 25 m2 dhe te gjitha kane nje ballkon.

Dhomat familjare kane 2 dhoma te lidhura me nje dere, zona eshte rreth 50m2.

Ushqim dhe pije

Vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke, supe mesnate, pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale, leng portokalli i shtrydhur ne mengjes, bufe per femije, embelsira, pite, snacks, petulla, akullore ne pjese te ndryshme te hotelit ne kohe te ndryshme te dites.

Perveç restorantit kryesor, mysafiret kane ne dispozicion nje restorant snack, mund te provojne nje sere pjatash ne restorantet à la carte qe ofrojne kuzhina mesdhetare, italiane, amerikane jugore, kineze dhe japoneze, 10 bare, 2 diskoteka.

Sport & Argëtim

Ekipi argetues organizon aktivitete te ndryshme diten dhe naten.

Pishine te jashtme dhe te brendshme, pishine te jashtme dhe te brendshme xhakuzi, pishine per femije te jashtme dhe te brendshme, 7 rreshqitese per te rritur dhe 4 rreshqitese per femije. Tenis, pingpong, bilardo, mini futboll, volejboll plazhi, basketboll, gjimnastike, internet Wi-Fi. Banje turke (hamami), sauna, palester.

Per femijet ka nje mini klub, shesh lojerash, pishina me dhe pa rreshqites, mini disko, menu per femije.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI