Adalya Elite Lara

Adalya Elite Lara – 5 *****

Rreth Hotelit :

Adalya Elite Lara me 5 yje i hapur ne vitin 2016, eshte pjese e zinxhirit te hoteleve “Adalya”, dhe nje hotel ideal per pushimet tuaj.

Ndodhet ne Antalia, Kundu, dhe eshte rreth 25 km nga qyteti i vjeter i Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ndodhet ne nje plazh me rere te gjate 100 metra, certifikuar me nje flamur blu per pastertine. Çadrat, karriget dhe peshqiret mund te perdoren pa pagese shtese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 15 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Adalya Elite Lara ka 525 dhoma (405 standarde – nga te cilat 3 per persona me nevoja te veçanta dhe 120 dhoma familjare).

Te gjitha dhomat jane te kompletuara me telefon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, tharese flokesh, LCD TV, kasaforte, pajisjen per pergatitjen e çajit apo te kafes, minibar dhe ballkonin apo tarracen.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive, vete-sherbim – nje zgjedhje e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke, darke mesnate, snacks, pasta dhe akullore ne kohe te caktuara te dites, si dhe pije alkoolike dhe te buta lokale, nje restorant a’la carte (nje here gjate qendrimit, kerkohet rezervimi nje dite me pare).

Restoranti kryesor “Art”, 5 restorante à la carte (Bosphorus –  gatime turke, Basilico –  Italian, especias – Mexican, CAI – Lindja e Mesme dhe Halikarnas – specialitete te detit), bare (Lobby east , Lobby West , Mahall, Heaven Pool , River Side Beach , Pier), pasticeri, klub nate Angel.

Sport & Argëtim

Hoteli ka nje pishine te hapur, pishine me vale, pishine gjysme olimpike, pishine relaksi, pishine te mbyllur,  Aqua Park me 5 rreshqitese per te rritur, 3 rreshqitese per adoleshente dhe 3 rreshqitese per femije, park defrimi, qender fitnesi, pingpong, shigjeta, plazh volejboll, bowling, gjimnastike, gjimnastike ne uje, animacione, mini biblioteke, Wi-Fi internet ne hotel.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI