Delphin Diva Premiere

Delphin Diva Premiere – 5 *****

Rreth Hotelit :

Delphin Diva Premiere eshte nje hotel i shkelqyer nga zinxhiri i famshem i hoteleve Delphin. Ai ze nje siperfaqe prej 24,000 m2 dhe eshte rinovuar per here te fundit ne vitin 2014.

Ndodhet ne Antalia, Lara ne plazhin e tij, rreth 15 km nga qyteti i vjeter i Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me rere te gjate 230m i cili eshte certifikuar me nje flamur blu. 

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 10 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka gjithsej 481 dhoma me pamje nga deti, toka dhe anash detit. Nga numri i pergjithshem i dhomave, hoteli ka 385 dhoma standarde, 75 duplexe familjare, 11 dhoma familjare, 4 dhoma per persona me nevoja te veçanta dhe 6 suita te tjera.

Dhomat standarde jane te pajisura me: mini bar (rimbushet çdo dite me uje, lengje dhe birre), TV satelitor me kanale muzikore, kondicioner qendror, banjo luksoze me vaske, tharese flokesh, kasaforte, parket laminat, internet Wi-Fi, telefon, set per çaj dhe kafe.

Dhomat standarde jane me madhesi 26-30m2.

Dhomat familjare perbehen nga dy dhoma gjumi dhe kane nje ballkon.

Ushqim dhe pije

Delphin Diva Premiere operonon ne sherbimin Ultra All Inclusive.

Hoteli ka nje restorant kryesor “Amber”, 7 restorante à la carte (Dragon, Beijing, Dolce Vita, Blue Fish, Le Kebap, Teppenyaki dhe Margarita), 6 bare, nje disko dhe nje pastiçeri.

Vete-sherbim – nje zgjedhje midis disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor Amber: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke dhe vakt mesnate ne “Sport and Snack Pub”.

Koncepti perfshin gjithashtu snacks, petulla turke, akullore, pije te nxehte, embelsira dhe biskota ne nje pjese te caktuar te dites, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, lengje frutatash.

Sport & Argëtim

Hoteli ka 1 pishine te madhe te jashtme, 2 pishina te jashtme me rreshqitese, pishine te mbyllur, pishine relaksi, pishine per femije.

Argetim dhe programe ditore dhe ne mbremje, disko, volejboll plazhi, palester, pingpong, park defrimi, gjimnastike, shigjeta, volejboll ne fushe , fushe tenisi, vaterpol, gjimnastike uji. 

Banje turke (hamami), sauna, banje me avull, palester.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI