Delphin Palace Hotel

Delphin Palace Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Ndodhet ne Antalya, Lara ne plazhin e tij, rreth 15 km nga qyteti i vjeter i Antalias.

Delphin Palace eshte ndertuar ne vitin 2005, mbulon nje siperfaqe prej 40,000 m2 dhe perbehet nga nje ndertese qendrore tete kateshe.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me rere i cili ka nje flamur blu. Shezllonet, çadrat dhe dysheket jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 10 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka gjithsej 487 dhoma standarde, 40 dhoma familjare, 6 dhoma per njerezit me nevoja te veçanta dhe 24 suita junior. 

Dhomat standarde jane te pajisura me: mini bar (plotesohet çdo dite me uje, lengje dhe birre), TV LeD me kanale muzikore, set per çaj dhe kafe, kondicioner qendror, banjo luksoze me vaske, tharese flokesh, kasaforte, ballko, Wi-Fi Internet.

Ushqim dhe pije

Delphin Palace operonon ne sherbimin Ultra All Inclusive.

Hoteli ka nje restorant kryesor “Delphin”, 7 restorante à la carte (Ottoman, Blue Fish, Dolce Vita, Beijing, Dragon, Helen dhe Margarita), 7 bare dhe nje diskoteke. Femijet deri ne moshen 15 vjeç nuk lejohen ne restorante à la carte.

Vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor “Delphin”: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke dhe snack ne mesnate ne “Snack Pub”. Koncepti perfshin gjithashtu snacks, petulla turke, pije te nxehte, embelsira dhe biskota, pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale. Vegjetarian, menu per femije, menu per diabetiket jane gjithashtu ne dispozicion.

Sport & Argëtim

Hoteli ka 2 pishina te medha ne natyre me rreshqitese, pishine te mbyllur, 2 pishina per femije, pishine relaksuese, animacione dhe programe ditore dhe ne mbremje, kinema, disko, volejboll plazhi, qender fitnesi, pingpong, gjimnastike, shigjeta, fushe volejbolli, 2 fusha tenisi , vaterpol, gjimnastike uji.Banje turke (hamami), sauna, banje me avull.

Per femijet ka nje mini klub, mini disko, mini kinema, pishina per femije, shesh lojerash dhe park zbavites.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI