Royal Holiday Palace

Royal Holiday Palace – 5 *****

Rreth Hotelit :

Royal Holiday Palace nderthur historine dhe komoditetin e arkitektures moderne. Hoteli eshte ndertuar ne nje siperfaqe prej 53.000m2 dhe eshte i vendosur ne rerat e arta te plazhit te famshem Lara ne Antalia, rreth 20 km nga qyteti i vjeter i Antalias.

Hoteli operon ne sherbimin Ultra All Inclusive. Kombinimi i sporteve dhe argetimeve te ndryshme do t’i ndihmoje mysafiret te kalojne nje pushim te paharrueshem.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli shtrihet direkt ne plazhin e gjere dhe me rere.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 15 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Me nje siperfaqe prej 53,000 m2 hoteli ka 604 dhoma (461 superiore, 56 Familjare, 47 dhoma Duplex, 24 Suite Deluxe, 7 Suita, 2 Triplex Suita, 1 suite mbreterore dhe 6 dhoma per njerezit me nevoja te veçanta). Dhomat kane pamje nga deti ose kopshti.

Te gjitha dhomat kane karta hyrese elektronike, ajer te kondicionuar qendror, mini-bar, TV satelitor, telefon me thirrje direkte, kasaforte, tualet, banje (vaske), telefon ne banje, set per çaji dhe kafe, kanale muzikore

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive, vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantet kryesore: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke, snack ne mesnate (restorant Bistro), diete, bufe per femije, pastiçeri dhe akullore ne kohe te caktuara te dites, ushqime turke dhe çaj ne nje tende turke. 

Koncepti perfshin si pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale dhe te importuara.

Hoteli ka 3 restorante kryesore (Palace Main, Bambino Kids, Turquoise Snack), Palace Bistro dhe Pastiçeri, Kendet e Ushqimit, Çadra Turke, 6 restorante à la carte (Italian, Lindja e Larget, Skare, prodhime deti, Japoneze dhe Meksikane), 9 bare (Pera Lobby , Piano Lobby , Pool , Pier , Terrace , Turquoise , Amphi , Oxygen Disco , Bowling Bar ).

Sport & Argëtim

Pishine e hapur, pishine me rreshqitese, pishine per femije dhe pishine per femije me rreshqitese. 

Pishina e mbyllur per te rritur dhe femije eshte e hapur nga data 01.11. deri me 01.04. 

Aqua park (5 rreshqitese per te rritur dhe 3 per femije), park defrim, qender fitnesi, shigjeta, gjimnastike hapi, gjimnastike, gjimnastike uji, bowling, volejboll plazhi, tenis gjate dites (me rezervim), pajisje per tenis , pingpong, animacione dhe programe, disko, programe mbremjeje, muzike live, Wi-Fi ne hollin (me shpejtesi dhe numer te kufizuar te perdoruesve).

Banje turke (hamami), sauna, xhakuzi, banje me avull dhe zone relaksimi.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI