Royal Seginus

Royal Seginus – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Royal Seginus 5* , Lara , Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 4 – 10 Qershor 894 €/P
 • 2 – 8 Korrik 986 €/P
 • 3 – 9 Gusht 1047 €/P

Rreth Hotelit :

Hoteli i mrekullueshtem Royal Seginus i perket zinxhirit te famshem te Hoteleve Stone Group dhe mbulon nje siperfaqe prej 70,000 m2 dhe eshte hapur ne Maj te vitit 2017.

Ndodhet ne Antalia, Lara, rreth 20 km nga qyteti i vjeter i Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me rere rreth 400 metra nga hoteli, ku ka nje bar. Çadrat, karriget dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 15 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Royal Seginus ka gjithsej 793 dhoma (634 standarde superiore, 87 dhoma familjare duplex, 48 dhoma familjare me lidhje, 8 suita junior, 8 suita deluxe dhe 8 dhoma per njerezit me nevoja te veçanta).

Te gjitha jane te pajisura me kondicioner, banje me dush, tharese flokesh, TV-Satelitor, kasaforte, minibar, pajisje per te pergatitur çaj dhe kafe, ballkon.

Ushqim dhe pije

Hoteli ofron sherbim Ultra All Inclusive – vete-sherbim – zgjedhje e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke dhe vakte mesnate ne restorantin “Planet Bistro”. 

Koncepti perfshin nje diete, menu per femije, snack, akullore ne kohe te caktuara, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale dhe nje dyqan embelsirash ne kohe te caktuara te dites.

Hoteli ka nje restorant kryesor Seginus, restorant universal per femije, restorant snack Stella, Planet Bistro, pasticeri, kend ushqimi, 9 restorante à la carte (italiane, turke, Lindja e Larget, sushi, peshk, meksikan, biftek, tapas dhe japoneze) dhe 9 bare Capella, Skyline, Solaris, Sunset, Stella, Amphi, Activity, Galaxy disco, Gameland).

Sport & Argëtim

Hoteli ka nje pishine kryesore (2,308m²), nje gjysme olimpike (312m²), nje pishine me rreshqitese dhe nje pishine te hapur qe nxehet ne dimer. Pishine per femije (50m²) dhe pishine per femije me rreshqitese.

Pishina e brendshme per te rritur (200m²) dhe femije (16m²), jane te hapura ne periudhen nga 01.11. deri me 31.03.

Aqua park, park defrimi, tenis, pingpong, palester, bowling, gjimnastike. Vizitoret kane ne dispozicion edhe gjimnastike uji, volejboll plazhi, vaterpol, gjimnastike ne mengjes dhe animacione te ndryshme ditore dhe ne mbremje, internet Wi-Fi me shpejtesi te kufizuar dhe numrin e perdoruesve ne te gjitha vendet publike.

Banje turke (hamami), sauna, banje me avull, xhakuzi (vetem ne sezonin e dimrit), dhome relaksimi.

Per femije nga 4 deri ne 12 vjeç, hoteli ka nje mini klub (femije nen 4 vjeç te shoqeruar nga prinder), mini disko, shesh lojerash, park ujor dhe park defrimi.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI