Category: Lara

Royal Seginus

Royal Seginus 5*- Antalya Lara

Royal Seginus Royal Seginus – 5 ***** OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE ► Royal Seginus 5* , Lara , Ultra All Inclusive Foto te hotelit

Royal Holiday Palace 5*

Royal Holiday Palace 5*- Antalya Lara

Royal Holiday Palace Royal Holiday Palace – 5 ***** Rreth Hotelit : Royal Holiday Palace nderthur historine dhe komoditetin e arkitektures moderne. Hoteli eshte ndertuar

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 70 21 103

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin