Concorde De Luxe Resort

Concorde De Luxe Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli me 5 yje Concorde Resort & Spa, eshte hapur ne vitin 2005, me nje siperfaqe prej 62,000 metra katrore. eshte nje nga hotelet kryesore ne zhvillimin e zones Lara te Antalias, me nje total prej 401 dhomash dhe me nje sherbim Ultra All Inclusive.

Hoteli rekomandohet per mysafire te te gjitha moshave, te ftuarit do te gjejne gjithçka qe enderronin – dhoma luksoze, SPA e klasit te pare, nje plazh privat 180 metra, nje perzgjedhje e gjere e pijeve dhe pjatave te shijshme, pishina te shumta, fusha tenisi te ndriçuara.

Dhe koha e kaluar ne Concord Resort eshte nje kohe qetesie, kenaqesie, frymezimi dhe gezimi. 

Concorde De Luxe Resort ndodhet ne rajonin e Lara, ne lindje te Antalise, 15 km nga qendra e qytetit.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me rere me nje flamur blu. Perdorimi i cadrave, karrigeve dhe peshqireve eshte pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 10 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ofron 401 njesi akomodimi, secila prej te cilave ka ajer te kondicionuar, mini bar, set per kafe dhe caj, TV LCD satelitor, kasaforte, tharese flokesh, internet Wi-Fi.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Deluxe All Inclusive – mengjes, mengjes i vone, dreke, darke (vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit). 

Perveç restorantit kryesor, te ftuarit kane ne dispozicion disa restorante à la carte – Da Vinci, Asiana, Vinario, Poseidon, BBQ dhe restorant à la carte Dafne. 

Perfshihen disa bare – Vista Lobby Bar, Strike Bowling Bar, Pool Bar, Snack Bar, Beach Bar, Caffe Mundo, C Lounge, Habana Lounge, Take Off Disco Bar dhe Carpe Diem SPA Vitamin Bar. 

Koncepti perfshin gjithashtu snacks, çaj, kafe, pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron nje pishine te madhe, pishine relaksuese me tre xhakuzi, dy pishina te jashtme per femije dhe nje te brendshme, pishine me rreshqitese, pishine te brendshme per te rritur, argetime ditore dhe mbremje, tenis, vaterpol, pingpong, volejboll plazhi, basketboll, futboll, mini golf, mini futboll, qender fitnesi, gjimnastike uji.

Banje turke, sauna.

Pishine e ndare per femijet, klubi u femijeve (4-12 vjeç), kendi i lojerave, dhoma e lojerave.

SPA dykateshe mbulon nje siperfaqe prej 2.800m², eshte nje vend i jashtezakonshem ku, ne nje atmosfere plotesisht te qete, vizitoret do te gjejne qetesi shpirterore, harmoni dhe nje kuptim te ri te shendetit dhe relaksimit. 

Carpe Diem Spa eshte nje parajse per trupin, shpirtin dhe mendjen. Ne sferen e harmonise, te ftuarit do te perkedhelen me trajtime te shumta te tilla si nje larmi masazhesh, trajtime te fytyres dhe trupit. 

Kombinimi i mesimeve te lashta Lindore me metodologjine moderne Perendimore ndihmon per te stimuluar, qetesuar dhe rivendosur paqen e mendjes tek nje person.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI