Titanic Mardan Palace

Titanic Mardan Palace – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Titanic Mardan Palace 5* , Lara , Palace All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 1042 €/P
 • 2 – 8 Korrik 1309 €/P
 • 3 – 9 Gusht 1438 €/P

Rreth Hotelit :

Hoteli Mardan Palace eshte pjese e zinxhirit te hoteleve Titanik. Ky eshte resorti me elitar ne Mesdhe, i cili eshte menduar per njerezit qe e duan luksin dhe dine ta shijojne ate.

Hoteli eshte i vendosur ne bregdetin piktoresk te Mesdheut ne zonen e Lara. 

Zona e hotelit eshte 180,000 metra katrore, ku nderthuren arkitektura osmane me natyren fantastike dhe Mesdheun.

eshte hapur ne vitin 2009 dhe eshte rinovuar ne vitin  2019.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij privat me rere 50 m nga hoteli. Shezllonet, dysheket, cadrat dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 15 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 276 Superior, 57 Premium, 16 Dolmabahce Deluxe Suite (2 dhoma per persona me aftesi te kufizuara), 38 Grand Hammam Suite, 41 Grand Deluxe Dublex, 41 Junior Suite, 38 Suite executive, 3 Grand Junior Suite, 4 Presidential Suite, 2 Royal Suite, 30 Garden Suite.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me: dush / banje, tharese flokesh, TV satelitor, mini bar (plotesohet çdo dite), kasaforte, ballkon, internet Wi-Fi.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte All Inclusive – vete-sherbim (zgjedhja e disa pjatave) ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, snack, darke dhe pije lokale dhe te buta ne bare.

Hoteli ka restorantin kryesor “Mardan Bistro”, 7 à la carte restorante (njeri prej te cileve eshte i hapur 24/7), rreth 20 bare dhe dy pastiçeri. 

Te ftuarit  mund te shijojne gjithashtu akullore dhe fruta ne kohe te caktuara te dites. 

Hoteli gjithashtu ka bodrumin e vet te veres, i cili ofron vererat me ekskluzive nga e gjithe bota, te cilat mund te vizitohen me rezervim paraprak, dhe me nje kosto shtese.

Sport & Argëtim

Objektet sportive perfshijne 2 fusha tenisi, bowling, volejboll plazhi, pingpong dhe natyrisht kurse golfi te dizajnuara nga Jack Nicklaus. 

Hoteli ka gjithashtu 1 stadium futbolli me tribuna per 8000 vizitore sipas standardit UEFA dhe nje per 1500 vizitore, 7 fusha futbolli per stervitje, nje qender fitnesi dhe sauna.

Ne nje zone prej  7,500 m², ekziston nje Qender Spa & Fitness e krijuar nga Klafs – nje emer boteror ne hartimin profesional te hapesirave te tilla. 

Banje me avull, aromaterapi, banja turke, sauna dhe hamame, dushe te ndryshme, terapi thalasso, hidroterapi, pishine femijesh, pjese relaksi dhe bar, zone relaksi (e erret, me driten e dites dhe kopshtin), me oxhak, stola te nxehta), nje oferte e madhe masazhesh, masazhe me gure te nxehte, masazhe thai, bali dhe shiatsu, trajtime kozmetike dhe mjekesore, jane vetem nje pjese e shijimit te kesaj qendre Spa.

Amfiteatri, dyqane, shume ambiente per femije, salla dhe dhoma takimesh dhe bankete, parku Aquatic Adventures me ujevara dhe burime uji dhe nje pishine prej 16,000 m².

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI