Sherwood Exclusive Lara

Sherwood Exclusive Lara – 5 *****

Rreth Hotelit :

Sherwood Breezes Resort eshte zgjedhja perfekte per pushime ideale ne bregdetin e rivieres turke.

Hoteli eshte i vendosur ne bregdetin e Lara Beach, 20 minuta nga qendra e Antalias. 

Hoteli eshte hapur ne vitin 2005 dhe eshte rinovuar ne vitet 2019-2020. Mbulon nje siperfaqe prej 33,000 m².

Sa larg është plazhi më i afërt?

Ndodhet ne nje plazh me rere 160 metra te gjate qe ka nje flamur blu. Çadrat, shezllonet dhe peshqiret prane pishines dhe plazhit jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 10 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Te gjitha dhomat dallohen nga hijeshia dhe eleganca e tyre unike, te pajisura me mobilje moderne dhe te rehatshme.

Sherwood exclusive Lara perbehet nga dy ndertesa kryesore me 499 njesi akomoduese.

Te gjitha dhomat kane: banjo me dush, kondicioner qendror, ballkon, mini bar, set per kafe dhe caj, Wi-Fi, kasaforte, TV LCD, telefon, tharese flokesh.

Dhomat Deluxe jane me madhesi 29m². Suitat me xhakuzi jane me madhesi 46 m². Ata kane nje krevat dopio dhe nje xhakuzi ne banjo. Suita familjare eshte 57m². Ai perbehet nga dy dhoma dhe dy banjo te ndara. Dhomat e familjare Junior jane me madhesi 35m². Perbehen nga dy dhoma te ndara nga nje dere. Dhomat familjare jane me madhesi 40m² dhe perbehen nga dy dhoma.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive – mengjes, dreke dhe darke (vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit). 

Te ftuarit kane ne dispozicion restorantin kryesor, 4 restorante à la carte, 8 bare dhe pastiçeri.

Pra ka nje restorant kryesor, si dhe disa restorante à la carte (nga kuzhina turke, italiane, mongole dhe gatime deti), nje snack-bar dhe nje pastiçeri. 

Hoteli ka 8 bare – Panorama bar, Breezes Lobby bar, Dreams Lobby bar, Beach Club Disco Bar, Robins Beach bar, Pool bar, Medieval Pool bar, Aquapark bar. 

Koncepti perfshin pije alkoolike dhe jo alkoolike, snacks, embelsira dhe akullore lokale ne kohe te caktuara gjate dites.

Sport & Argëtim

Hoteli ka 8 pishina te hapura – nga te cilat nje pishine gjysme olimpike, nje pishine me 7 rreshqitese per te rritur, nje pishine me 3 rreshqitese per femije, nje pishine per femije, nje mini klub . 

Mysafiret mund te shijojne animacione te perditshme dhe ne mbremje, gjimnastike, volejboll plazhi, shigjeta, Aqua Park (7 rreshqitese per te rritur dhe 3 per femije), programe fitnesi, pingpong, tenis, mini golf, mini futboll, bowling.

Spa, banje turke, sauna.

Animacione per femije, mini-klubi (5-12 vjeç) dhe klubi junior (13-17 vjeç) gjate periudhave te caktuara te dites, minidisko, fusha per lojera.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI