Nirvana Cosmopolitan

Nirvana Cosmopolitan – 5 *****

Rreth Hotelit :

Rajoni turistik i Lara eshte nje nga vendet me te bukura ne bregdetin mesdhetar. 

Hoteli eshte ndertuar ne vitin 2005. Zona e hotelit 110.000m². Zona e hotelit ka 2 fusha standarde futbolli dhe nje salle kongresesh me nje kapacitet deri ne 2000 persona.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli gjendet rreth plazhit te gjere dhe te pjerret, me rere dhe me platforme notimi. 

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 7 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Nirvana Cosmopolitan ka 585 dhoma, 407 standarde (32m2) 72 me lidhje (32m2 dy dhoma me dyer) 6 dhoma per persona me aftesi te kufizuara (32m2). 18 Familjare (56m2) 16 Suita Junior (51m2) 30 Suita (70sqm) 6 Suita Jacuzzi (90m2) dhe 2 Suita King (116m2) dhe 6 Vila me pishine private.

Dhomat kane ajer te kondicionuar qendror, banje / dush, TV, telefon, mini-bar (plotesohet çdo dite), pije te ngrohta (çaj, kafe), kasaforte, tharese flokesh, dysheme laminat, ballkon. 

Dhomat pastrohen, peshqiret dhe çarçafet nderrohen çdo dite.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive – mengjes, mengjes i vone, dreke dhe darke ne forme bufeje.

Koncepti perfshin pije alkoolike dhe joalkoolike lokale dhe disa te importuara, snack, kafe/caj, embelsira dhe akullore lokale ne kohe te caktuara gjate dites.

Restorantet A’la carte mund te shfry­te­­zohen nje here gjate qendrimit.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron animacione te larmishme dhe programe te tjera argetuese gjate gjithe dites dhe ne darke.

6 fusha tenisi, basketboll, minigolf, pingpong, fitnes, volejboll plazhi, sauna, banje me avull, etj.

Miniklubi (4-12 vjeç), pishina te ndara per femije me rreshqitese uji dhe mini lunapark, animacione te ndryshme per femije. Dado sipas kerkeses dhe me pagese.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Spa
 • Sauna
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI