Delphin Be Grand Resort

Delphin Be Grand Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

Ndodhet ne Antalia, Lara ne plazhin e tij, rreth 20 km nga qyteti i vjeter i Antalias dhe eshte pjese e zinxhirit te hoteleve Delphin.

Delphin Be Grand Resort ka nje siperfaqe prej 112,000m² dhe perbehet nga nje ndertese kryesore, tre kulla nente kateshe te lidhura me ndertesen kryesore dhe nje kopsht (54,000m²).

eshte hapur ne vitin 2002 dhe eshte rinovuar per here te fundit ne vitin 2016.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me rere 450 metra te gjate. 

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 10 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 601 dhoma standarde, 69 dhoma superiore, 20 dhoma me lidhje, 127 dhoma familjare, 3 suita familjare dhe 17 suita.

Dhomat jane te pajisura me TV LCD me kanale satelitore, mini bar (birre, uje, çokollate, fanta), dush, ballkon, telefon ne dhome dhe banjo, kondicioner qendror, kasaforte, laminat, set per çaj dhe kafe, tharese flokesh, Internet Wi-Fi.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive. Vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke dhe snack ne mesnate ne barin “Irish Pub”, menu diete, pije alkoolike lokale, te buta dhe disa pije te importuara, si dhe Birrat lokale, kafeja dhe çaji jane te perfshira ne koncept.

Sport & Argëtim

Pishine e hapur, pishine gjysme olimpike, pishine e mbyllur, 9 rreshqitjese, tenisi, pingpong, shigjeta, futboll, volejboll ne plazh dhe bar, gjuajtje me hark, gjimnastike uji, gjimnastike, vaterpol, qender fitnesi, disko, serf (me licence), sporte ujore pa motor, animacione, shfaqje dhe programe, kinema.

Sauna, banje turke, banje me avull, dhome pushimi, pishine e mbyllur.

Per femijet ka nje mini klub (4-12 vjeç), shesh lojerash, pishine te hapur, park zbavites. park dinosauri, mini disko dhe mini kinema.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI