Titanic Deluxe Golf Belek

Titanic Deluxe Golf Belek – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hotel Titanic Deluxe Belek eshte nje investim miliona dollaresh i kompanise AYG Group, menaxhere te restoranteve dhe hoteleve rrjeti HOTeLS TITANIC.

Kompania familjare AYG Group, prapa se ciles ka pervoje shumevjeçare, si ne biznesin e restoranteve ashtu edhe ne hotel, nuk ndalet ketu dhe vazhdon te permiresohet, duke u perpjekur te arrije lartesite maksimale ne biznesin e saj. 

Idete e reja dhe njohurite e akumuluara jane te kombinuara maksimalisht ne Titanic Deluxe Belek, i cili ofron ide unike te zgjidhjeve te dizajnit ne dekorimin e hotelit, nje nivel te larte sherbimi te klases HIGH CLASS ALL INCLUSİVe, kuzhine te mahnitshme, si dhe mendim edhe ne detajet me te vogla .

Hoteli i ri luksoz Titanic Deluxe Belek, eshte hapur ne 15 Prill te vitit 2013, eshte ndertuar ne nje zone 170,000 m2 ne brigjet e lumit ne rajonin piktoresk te Belek, i rrethuar nga pyje pishash, fusha golfi dhe Deti Mesdhe. 

Plazhi me rere, 1000 metra i gjate, territor i pastruar mire, infrastruktura e zhvilluar hoteliere, qendra me e madhe Wellness & SPA ne Mesdhe (12,000 sq.m), e mbeshtetur nga sherbimi ekskluziv dhe mikpritja e vertete turke, dallojne Titanic Deluxe Belek midis hoteleve te tjere te Belek.

Hoteli ndodhet 6 km nga qendra turistike Belek dhe 3 km nga qendra turistike Kadriye.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me rere. Çadrat, karriget ne dysheme, dysheket dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 30 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Ndertesa kryesore ka 6 kate. Titanic Deluxe ka gjithsej 600 dhoma komode (standarde, superiore, dhoma buze lumit, suita familjare, suita luksoze, suita kryesore, corner suites dhe lloje te ndryshme vilash).

Te gjitha dhomat jane te pajisura me: dush / banje, pasqyre kozmetike, tharese flokesh, TV satelitor me kanale muzikore, set per çaj dhe kafe, mini bar (rimbushet çdo dite), kasaforte, kondicioner, ballkon, internet Wi-Fi.

Ushqim dhe pije

Sherbimi i hotelit eshte High Class Ultra All Inclusive, vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke, snack ne mesnate, ushqime te ndryshme dhe akullore ne vende te ndryshme ne kohe te caktuara te dites, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale.

Hoteli ka nje restorant kryesor dhe 5 restorante te tjere, 5 restorante à la carte, nje restorant per femije (“Poppet’s Railway”), restoranti “Green Lagoon Snack”, “Stela Beach Snack”, nje dyqan embelsirash dhe 13 bare (Cordelia Lobby, Noble – Pub irlandez, Caprice, Bebek Coffee House, Centric, Comfort, Aqua, Solaris, Aristocrat Lounge, Vitamin Citrus, Olimpic, Amfi dhe eternity Disco Bar).

Sport & Argëtim

Hoteli u ofron ne sherbim mysafireve pishine te mbyllur, xhakuzi, pishine e madhe ne natyre, pishine olimpike sipas standardeve te Federates Boterore Olimpike, park ujor me rreshqitese, disa pishina te vogla dhe per femije, qender fitnesi,gjimnastike uji, vaterpol, futboll, 3 fusha tenisi, volejboll, volejboll plazhi, pingpong, shigjeta, bocce, yoga, pilates, sporte ujore pa motor, surfim i licencuar, animacione dhe programe, vallezime, disko, programe mbremjeje, muzike live, Wi-Fi, transport falas ne kurs golfi.

Hoteli ka Spa-n me te madhe ne evrope (13,000 m2), me 33 dhoma masazhi. Ai perbehet nga dy pjese, njera eshte vetem per me te rritur se 16 vjeç, dhe pjesa tjeter eshte gjithashtu ne dispozicion per femije. 

Banje turke (hamami), sauna, dhome bore, sauna bio, xhakuzi dhe banje me avull, vitamin bar, dhome relaksimi, palester.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI