Sueno Hotels Deluxe Belek

Sueno Hotels Deluxe Belek – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Sueno Hotels Deluxe 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 1152 €/P
 • 2 – 8 Korrik 1290 €/P
 • 3 – 9 Gusht 1440 €/P

Rreth Hotelit :

Hoteli luksoz Sueno Hotels Deluxe Belek, i vendosur ne brigjet e Detit Mesdhe, eshte ndertuar ne vitin 2015 me nje siperfaqe totale prej 1.410.000 m sq., I perket zinxhirit te famshem te hoteleve Sueno Hotels, i cili gjithashtu zoteron hotele: Hotele Sueno Golf Belek dhe Hotele Sueno Beach Side. 

Hoteli ndodhet 40 km nga Antalia dhe 5 km larg nga qendra e Belek.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi i tij me rere, i certifikuar me Flamurin Blu, me nje gjatesi prej 220 metrash, ndodhet drejtperdrejt perballe nderteses se hotelit. 

Plazhi ka gjithçka qe ju nevojitet per nje qendrim te rehatshem: nje skele, nje klub plazhi ne kopsht, shezlong, cadra, dushe dhe kabinat e nderrimit.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 30 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Sueno Hotels Deluxe perbehet nga nje ndertese kryesore 6-kateshe, 426 dhoma komode ne njeren ane me pamje nga pylli halore dhe fusha e golfit, ne anen tjeter, me 80% pamje nga deti.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me: dush / banje, pasqyre, tharese flokesh, TV LCD, set per çaj dhe kafe, mini bar (rimbushet çdo dite), kasaforte elektronike, kondicioner, ballkon, internet Wi-Fi me shpejtesi te larte.

Ushqim dhe pije

Sherbimi i hotelit eshte Ultra All Inclusive, vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke, snack ne mesnate, ushqime te ndryshme dhe akullore ne vende te ndryshme ne kohe te caktuara te dites, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale.

11 bare perfshire nje beach bar, coffee bar, disco, lobby bar, pool bar dhe snack bar qe sherbejne nje sere pijesh vendore, nderkombetare dhe premium

7 restorante, duke perfshire 1 restorant bufe dhe 6 restorante à la carte, duke sherbyer nje sere kuzhinash italiane, meksikane dhe turke.

Sport & Argëtim

Hoteli u ofron mundesi te shumta argetimi per te mysafiret, Lojera ne pishine, muzike live, festa nate (3 here ne jave), koncert (disa muaj), turne gjate nates, Karaoke, programe shfaqjeje dhe grupe vallezimi nga vende te ndryshme, shfaqje akrobatike, festa plazhi, ngjarje speciale, gara ditore, Argetim ne mbremje, Disko e hapur, Kinema, Kinema ne natyre.

Makineri lojerash, Mesime Vallezimi, Gara Sportive, Lojera Olimpike, Mesime Joga, Varka Pedale & Janji, Mats, Pingpong, Aerobi, Boccia, Fusha Tenisi, Volejboll plazhi, Gjimnastike uji, Basketboll , Vaterpol, shigjeta, gjuajtje me hark, ore mesimi noti ne grup, futboll ne grupe, tenis dhe golf, mesime me arme, Pilates, Zumba, biçiklete ne turne sportiv.

Banje turke, dhome me avull, sauna, zone relaksimi, pishine, pishine per femije, xhakuzi (pishine e brendshme).

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI