Q Premium Resort

Q Premium Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

Q Premium Resort ndodhet ne fshatin turistik Okurcalar, ne breg te detit, 35 km nga qendra e qytetit Alanya, ne nje siperfaqe prej me shume se 17,000 metra katrore. Hoteli eshte hapur ne vitin 2011.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tj privat me rere dhe guraleca.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 85 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Q Premium Resort ka 350 dhoma te rehatshme te vendosura ne 7 kate.

Secila dhome eshte e projektuar ne persosmeri per te ofruar komoditet. 

– 283 Dhoma Standarde, e projektuar per 3 persona,

– 50 Dhoma Familjare, te dizajnuara per deri ne 5 persona,

– 17 dhoma xhakuzi, per deri ne 3 persona.

Te gjitha dhomat kane ballkon, dush, tapet, ajer te kondicionuar qendror, mini bar, Tv satelitor, kasaforte, telefon, tualet, tharese flokesh.

Ushqim dhe pije

Sherbimi i ofruar nga hoteli eshte Ultra All Inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje menu te gjere perzgjedhjesh nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare.

– restoranti kryesor i hotelit fton vizitoret te shijojne gatime te kuzhines se shijshme rajonale dhe nderkombetare, – sherben ne bufe te hapur te gjitha vaktet.

– nje restorant A’la carte İtalian ofron kuzhine italiane te pergatitur ne menyre profesionale,

– A’la carte restorant Osmanlı ofron kuzhine rajonale dhe Osmane,

– nje restorant A’la carte Balık ju fton te shijoni nje perzgjedhje te madhe te pjatave te peshkut,

– lobi bar i hotelit ju fton te shijoni pijen ose koktejin tuaj te preferuar,

– pool bar dhe beach bar ofrojne pije freskuese, koktej.

ekzistojne 4 bare, nje Pub Irlandez dhe nje pastiçeri ne vend.

Sport & Argëtim

Hoteli u ofron mysafireve  2 pishina te jashtme dhe 1 pishine te brendshme per te rritur, pishine te jashtme dhe te brendshme per femije, akuapak me 2 rreshqitese, sporte ujore,  terrene sportive ne plazh dhe ne fusha te posacme , qender fitnesi , sauna , banjo turke, Spa me kujdese te vecante per trupin dhe lekuren tuaj.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI