Adora Golf Resort

Adora Golf Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

Adora Golf Resort eshte zgjedhja perfekte per pushime ne Turqi 2021, me sherbimin Ultra All Inclusive.

Adora Golf Resort e rinovuar ne vitin 2009 ne nje siperfaqe prej 116.000 m2 ndodhet ne Qendren e Turizmit ne Belek dhe eshte 5 km nga Kadriye Town, 12 km nga Serik dhe 39 km larg nga qendra e qytetit te Antalya-s. 

Per me teper, Adora Golf Resort eshte afersisht 1 km nga 5 klubet me te bukura te golfit te Belek, qendra e golfit ne Turqi. 

Hoteli, duke ju ofruar nje kenaqesi ndryshe ne çdo stine, ju ofron mundesine e nje pushimi perfekt me pishina te hapura, akuapark me 4 rreshqitese uji, plazhin e reres se bregdetit te gjate te Belekut dhe plazhin privat ku mund te relaksoheni dhe ti beni pushimet tuja te paharrueshme.

Pishina e Brendshme, qendra SPA, Sauna, Jacuzzi, Banje me Avull dhe Banje Turke ne ambientin perfekt te Adora Golf Resort do te jene ne dispozicionin tuaj.

Adora Resort Hotel ju ofron salla takimesh ne 12 dimensione te ndryshme per te gjitha takimet tuaja. 

Gjithashtu duke pritur organizata te medha sportive, Adora Golf Resort ofron sherbime per te gjitha llojet e kampeve dhe turneve me 4 fushat e tij te futbollit dhe 7 fusha tenisi. 

Sa larg është plazhi më i afërt?

Adora Golf Resort posedon plazhin e saj privat – me rere.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 29 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Numri i pergjithshem i dhomave ne hotelin Adora Golf Resort 5 * eshte 260 ne 2 ndertesa kryesore dhe ne pjesen e klubit qe perbehet nga 10 ndertesa dykateshe eshte 240 dhoma.

Dhoma standarde hoteli (26-32 m2, ne te dy ndertesat kryesore, dhome gjumi me krevat dopio dhe divan, banje me vaske, maks. 2 + 1 persona)

Dhoma standarde (30 m2, dhome gjumi me krevat dopio dhe divan, banjo me dush, maks. 2 + 1 persona)

Dhoma Max Club dhe Dhoma dyshe (maksimumi 4 persona)

Dhoma familjare dhe Suita.

Te gjitha dhomat kane nje ballkon ose tarrace, banjo me vaske (dhoma klubi me dush), tharese flokesh, kndicioner, telefon me thirrje direkte, mini bar (uje, uje mineral, pije freskuese, birre rimbushen cdo dite), kasaforte, tapet (pllaka ne dhoma te klubeve), TV satelitor dhe kanale muzikore.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon ne sherbimet All Inclusive dhe Ultra All Inclusive.

Mengjesi, dreka dhe darka ne forme bufeje, mengjesi per gjumashe, gjate dites meze e lehte, kafe dhe embelsira, pasdite akullore, meze e lehte mesnate.

Adora Resort ofron 4 restorante à la carte, nje snack bar dhe nje tende tradicionale per petulla(pancake).

Sport & Argëtim

Çdo dite programe te ndryshme animuese dhe argetuese. Pishina madheshtore te jashtme dhe te mbyllura, pishina per femije, rreshqitesa uji, ku mund te argetoheni pafund.

Qender fitnesi, banje turke, sauna, 12 fusha tenisi, pingpong, mini futboll, basketboll, volejboll plazhi, gjimnastike, etj.

Programet argetuese gjate dites dhe shfaqjeve ne mbremje. Mini klub per femije te moshes 4-12 vjeç, shesh lojerash per femije, animacione gjate dites dhe mini disko ne mbremje.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI