Orange County Resort Hotel Belek

Orange County Resort Hotel Belek – 5 *****

Rreth Hotelit :

Orange County Resort Hotel i ndodhur ne Belek  eshte 5 km nga qendra e Belek dhe 45 km nga Antalia. Resorti eshte hapur ne vitin 2008 dhe u rinovua ne vitin 2020 me nje siperfaqe 14,000 m2.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Orange County Resort Hotel Belek ka plazhin e tij privat – me rere me guralece me gjatesi 100 m. Shezllonet, çadrat dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 35 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Ka gjithsej 370 dhoma me (252 dhoma standarde, 44 dhoma luksoze dhe 74 dhoma familjare). Per shkak te konceptit te sherbimit te tij, hoteli rekomandohet shume per familjet me femije.

Dhomat standarde kane pamje nga deti, pishina ose rrethina dhe jane te pajisura me: ballkon, mini bar (rimbushur nje here ne dite), TV, telefon, tharese flokesh, banjo, kondicioner, kasaforte dhe internet WiFi.

Dhomat familjare jane te pajisura me: ballkon, mini bar (plotesohet nje here ne dite), TV, telefon, tharese flokesh, banjo, kondicioner, kasaforte dhe internet WiFi.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All inclusive, vete-sherbim – nje zgjedhje e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor ku sherbehet mengjesi, dreka, darka dhe darka e vone. Koncepti perfshin te gjitha pijet joalkoolike dhe alkoolike te caktuara sipas rregullave te hotelit. 

Resorti ka nje restorant kryesor, nje restorant a la carte, nje bar pritjeje, nje snack bar, nje bar plazhi dhe nje pastiçeri.

Sport & Argëtim

Çdo dite programe te ndryshme animuese dhe argetuese. Mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje te pershtatshme per te gjitha moshat.  

Hoteli ka nje pishine te hapur, pishine per femije, pishine te mbyllur, (gjate sezonit te veres eshte e mbyllur), pishine me park ujor (3 rreshqitese), sauna, hamam, gjimnastike, volejboll plazhi, mini futboll, shah, bowling, pingpong, palester, sporte ne uje, animacione te perditshme, internet WiFi, etj.

Hoteli disponon nje salle takimesh dhe konferencash me nje hapesire 300 metra katrore.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI