Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa

Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

I ndodhur ne breg te detit, Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa ka nje plazh privat, nje park ujor te gjere me 18 rreshqitese, pishine te brendshme dhe te jashtme dhe ambiente spa, programe argetuese te mrekullueshme per te rritur dhe femije.

Hoteli ka 148 lloje pije alkoolike premium dhe uiski te vjeter 18-vjeçar pa pagese, pijet me te njohura energjike jane gjithashtu falas.

Qendra e qytetit te Antalias eshte 50 km larg.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Adora Golf Resort posedon plazhin e saj privat dhe te gjere me rere dhe guralece, te gjitha çadrat dhe shtreterit pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Port Nature Luxury Resort & SPA 5 * ofron dhoma luksoze, te mobiluara ne menyre moderne dhe numri total i tyre eshte 612 i shperndare ne 7 ndertesa hoteli:

Dhoma standarde (34 m2, dhoma gjumi, banjo, maks. 3 persona)

Dhoma familjare (40 m2, 2 dhoma gjumi te ndara nga nje dere, banjo, maks. 4 persona)

Junior suita dhe suita mbreterore

Dhoma per njerezit me nevoja te veçanta.

Dhomat perfshijne nje banjo me vaske ose dush, tharese flokesh, kondicioner, telefon me thirrje direkte, mini bar (uji dhe pijet freskuese plotesohen çdo dite), pajisje çaji dhe kafeje, kasaforte (pagese shtese), dysheme laminat, TV satelitor dhe kanale muzikore, Wi-Fi, ballkon ose tarrace.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon ne sherbimin All Inclusive. Ka 5 restorante à la carte dhe nje Pub irlandez ne vend. 

Hoteli ka 148 lloje pije alkoolike premium dhe uiski te vjeter 18-vjeçar ne Pub Irlandez. Akulloret jane falas per 16 ore ne dite. Pijet me te njohura energjetike jane ne dispozicion gjate gjithe kohes.

Restoranti kryesor, restorantet A’la Carte (kuzhina turke, franceze, italiane, Lindja e Larget) me rezervim paraprak dhe nje here gjate qendrimit, disko bar, snack bar, bare te tjera.

Sport & Argëtim

Programet argetuese gjate dites dhe shfaqjeve ne mbremje. Pishina te hapura dhe te mbyllura per te rritur dhe femije, park ujor me 18 rreshqitese, volejboll plazhi, palester, banje turke, sauna, pingpong, volejboll plazhi.

Paguhet ekstra sipas rregullave te hotelit Port Nature Luxury Resort & SPA 5 *: masazh, qendera SPA, sallon bukurie, bowling, sporte ujore, bilardo, lojera kompjuterike.

Program argetues me nje ekip profesional gjate dites dhe nje program te veçante shfaqjeje ne mbremje. Mini klub per femije te moshes 4-12 vjeç. gjate dites dhe nje mini disko ne mbremje.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI