Crystal Waterworld Resort & Spa

Crystal Waterworld Resort & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hotel Crystal Waterworld Resort & SPA i cili ndodhet ne Belek, Turqi eshte zgjedhja perfekte per pushime ne Antalia, do argetoheni pa fund ne pamjen e mrekullueshme dhe aventurat ujore qe ky hotel ju ofron me aquaparkun e tij dhe hapsiren e madhe prej 14.000 m2. 

Hoteli eshte 50 km nga qendra e Antalias dhe  10 km larg nga qendra e qytetit te Belekut.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli posedon plazhin e tij privat me rere, shazllonet, cadrat e diellit per plazh jane pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Numri i pergjithshem i dhomave te hotelit Crystal Waterworld Resort & SPA 5 * eshte 1023 shperndare ne 9 ndertesa pese kateshe dhe 4 tre kateshe.

Dhoma standarde (27 m2, dhoma gjumi, banjo, maks. 3 persona)

Dhome standarde me tarrace (23 m2, maks. 2 + 1 persona)

Dhoma e muajit te mjaltit (23 m2, pamje nga deti, dhoma gjumi, banjo, xhakuzi, tarrace e gjere me karrige ne shesh, maksimumi 2 persona)

Dhoma familjare (33 m2, 2 dhoma gjumi te ndara me nje dere, nje dhome me nje krevat dopio, nje dhome tjeter me dy shtreter teke ose shtreter marinari, nje banje, maksimumi 4 persona)

Suite (50 m2, nje dhome gjumi, me pamje nga deti, banjo, dhomen e ndjenjes, tarrace te madhe me xhakuzi, maks. 2 persona).

Dhomat jane te pajisura me banje private me vaske/dush, tharese flokesh, kondicioner, telefon direkt, mini bar (pijet freskuese dhe uje rimbushen çdo dite), kasaforte, TV satelitor dhe kanale muzikore, WI-FI internet, ballkon apo tarrace.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me shervimin Ultra All Incusive- 24 ore sherbim me ushqim dhe pije. Bufe e hapur per mengjes, mengjes i vonshem, ushqime te lehta gjate dites, dreka, sherbim me akullore prane pishines, koha per kafe, darka.

Ka 4 restorante A’la carte qe sherbejne kuzhine turke, te Lindjes se Larget, italiane dhe amerikes se Jugut.

Sport & Argëtim

Argetim dhe aktivitete te ndryshme gjate dites dhe ne mbremje programe speciale, kinema. 

Pishina te hapura dhe te mbyllura per te rritur dhe femije, park ujor per te rritur dhe femije, fusha tenisi, volejboll, basketboll, volejboll plazhi, mini golf, palester, banje turke, sauna, banje me avull, xhakuzi.

Pagesa speciale behet sipas rregullave te Crystal Waterworld Resort & SPA 5 *: masazh, qender SPA, sallon bukurie, pishine SPA, sporte ujore me motor, ndriçim fushash tenisi, pajisje tenisi, bowling, bilardo, lojera.

Programet argetuese me nje ekip profesional gjate dites dhe Crispy Kida World – Mini klub per femije te moshes 4-12 vjeç. dhe klub junior per femije te moshes 13-16 vjeç. gjate dites dhe nje mini disko ne mbremje.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports
 • Jacuzzi
 • Jet ski

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI