CLUB NENA

CLUB NENA – 5 *****

Rreth Hotelit :

Resorti I mrekullushem Club Nena me 5 yje ne zonen Side, ndodhet direkt ne plazh, perballe Detit Mesdhe. 

Club Nena ofron 2 pishina te medha noti me 4 rreshqitese, nje plazh me rere private dhe pajisje spa, duke perfshire 2 banje turke. 

Hoteli ofron strehim te rrethuar nga kopshte te gjelberta. Dhomat shumengjyreshe jane me ajer te kondicionuar dhe te zbukuruar me lule. 

Restoranti A’la Carte ne Club Nena sherben kuzhine italiane dhe turke, dhe prodhime deti. 

Snacks jane ne dispozicion gjate gjithe dites ne Green Bar dhe nje shumellojshmeri e pijeve mund te shijohen nga baret e hotelit. 

Ju gjithashtu mund te shijoni lloje te ndryshme te frutave dhe perimeve te fresketa nga ferma organike e resortit. 

Vizitoret qe deshirojne te shijojne gjumin e tyre mund te hane mengjes ne sallen e vone te mengjesit. 

Fusha tenisi dhe nje fushe mini futbolli ofrohen ne vend. Pushuesit gjithashtu mund te luajne volejboll ne plazh ose te pushojne ne saunen e hotelit, ndersa femijet mund te luajne ne mini klub ose te notojne ne nje nga 2 pishinat e femijeve. Stafi argetues performon shfaqje çdo nate. WiFi falas eshte gjithashtu ne dispozicion ne te gjitha zonat. 

Club Nena eshte 15 km nga qendra e qytetit Manavgat dhe 50 metra nga qendra tregtare aty prane.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Vetem 100m larg nga plazhi. 

Hoteli ka plazh privat – me shazllone, cadra dielli dhe peshqir pa pagese. 

Largësia nga Aeroporti

Aeroporti i Antalias eshte 80 km larg.

Dhoma

Hoteli ka ne total 597 dhoma.

► 284 jane dhoma standarte ,nje dhome gjumi me krevat francez + nje shtrat te vetem, nje banjo, max.2 + 2 persona.
► 100 dhoma famlijare (vetem me nje dhome, club)
► 7 dhoma per persona me aftesi te kufizuara
► 28 dhoma familjare (me dhome te ndare, club)
► 178 dhoma standarte ne ndertesen kryesore. 

Dhomat jane te pajisura me televizor satelitore, telefon, minibar, kondicioner, kasaforte, tualet me dush dhe tharese flokesh, ballkon.

Sherbimi

All Inclusive – bufe e hapur per mengjes, dreke, darke, snack pasdite, darke naten vone, te gjitha pije alkoolike dhe te buta lokale, kafe, çaj, akullore gjate oreve te caktuara. 

Ushqim dhe pije

Ne Restorantin kryesor te hotelit mund te shijoni gatime te larmishme ne mengjes, dreke dhe darke.

Fish restorant – a la carte me prodhime deti te fresketa.

Italian Restorant – a la carte me gatime tradicionale italiane.

Ottoman Restorant – a la carte me gatim tradicionale turke.

Bare: Pool bar, Green bar, Disko bar, Welcome bar, Service bar.

Sport & Argëtim

Pishina per femije dhe te rritur, pishine vetem per te rriturit, rreshqitese uji, palester, sauna, banjo turke, pingpong, volejboll plazhi, fushe tenisi, basketboll dhe mini futboll. 

Programet e muzikes me ekip te veçante gjate dites dhe shfaqin programet ne mbremje. 

Mini klub per femije nga 04 – 12 vjeç, shesh lojerash per femije, programe animimi, mini disko ne mbremje.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Pishine e jashtme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports
 • Mbremje muzikore
 • Kopsht per femijet

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI