Royal Taj Mahal 5*

Royal Taj Mahal – 5 ***** ULTRA ALL INCLUSIVE

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Royal Taj Mahal 5* , Side , Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 1020 €/P
 • 2 – 8 Korrik 1140 €/P
 • 3 – 9 Gusht 1204 €/P

Rreth Hotelit :

Me një arkitekturë mbresëlënëse, Royal Taj Mahal ndodhet buzë detit dhe ofron një plazh me rërë private, pishina të brendshme dhe të jashtme dhe ambiente spa në një sipërfaqe prej 40,000 sqm.

Royal Taj Mahal është një qendër unike per pushimet tuaja me atmosferën e tij paqësore, ambjentet e bukura, plazhin e artë privat që prek ujin blu të Detit Mesdhe, sipërfaqen e pishinës prej 2170,80 m2, pishinat për fëmijë dhe bukuritë skenike të rrethuara nga pemë që e bëjnë atë per mysafirët të ndjejne rehati dhe të pushojnë ashtu siç janë në shtëpitë e tyre. 

Eshtë në një distancë prej 5 km nga qendra e qytetit Side.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Ky hotel ndodhet buze detit. Hoteli ofron një plazh me rërë private.

    ► Plazh Privat                            ►  Plazh renor

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 48 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias.

Dhoma

Numri total i dhomave eshte 450, te arreduara me kushte luksoze dhe elegante.

► 351 dhoma standarde superiore -një dhomë gjumi dhe një banjo, maks. 3 + 1 person.

► 20 dhoma familjare duplex -70m²; në katin e parë një dhomë gjumi me dyer dhe një banjo, në katin përdhes dhomë gjumi për fëmijë dhe banjo me dush, maks. 4 persona.

► 10 dhoma familjare me derë lidhëse -77m²; dy dhoma gjumi të ndara me dyer, maks. 2 + 2 persona.

► 26 apartamente Junior -85m²; një dhomë gjumi, një dhomë ndenjese, banjo me xhakuzi, dhoma me pamje nga deti maks. 3 + 1 person.

► 38 dhoma familjare Taj Mahal -77m²; dy dhoma gjumi, korridor, një dhomë gjumi me xhakuzi në banjë, një dhomë gjumi tjetër me dush në banjë, maksimum 4 persona.

► 5 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. 

Të gjitha dhomat janë me pamje nga deti, pamje anësore nga deti dhe me pamje nga toka, me banjo me vaske ose dush, tharëse flokësh, kondicioner qendror që funksionon sipas kushteve të motit, telefon, mini bar (plotësohet çdo ditë me pije freskuese dhe birrë), kasafortë, qilim në dysheme, TV LCD me programe satelitore, ballkon.

 

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me sherbimin Ultra All Inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion duke ju ofruar nje shumllojshmeri perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. 

Sport & Argëtim

Hoteli ofron ambjente te mrekullueshme dhe aktivitete te shumllojshme per te kalur pushime te paharrueshme.

Pishina të jashtme dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë (pishinat e mbyllura janë të mbyllura gjatë verës), park ujor me 9 rrëshqitjese, qendër fitnesi, banjë turke, sauna, fusha tenisi, volejboll plazhi, basketboll, pingpong janë falas. 

Masazh, qendër SPA, sallon bukurie, fusha tenisi, bowling, bilardo dhe të gjitha sportet e ujit tarifohen shtesë. 

Aqua Park, Amusement Park dhe fusha tenisi përdoren së bashku me Hotel Royal Dragon. 

Programet argëtuese ditore, konkurset, shfaqjet dhe një mini klub për fëmijë nga 04 deri në 12 vjeç.

Hoteli ofron aktivitete ditore dhe shfaqje natën.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Club disko
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Fusha tenisi
 • Mbremje muzikore
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Pishine e Jashtme
 • Internet 
 • Shezlonge dhe çadra ne pishine
 • Amfiteater
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Boutique
 • Cocktailbar
 • Sallon bukurie
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports 
 • Pastrim kimik

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI