Gloria Verde Resort

Gloria Verde Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

Gloria Verde Resort u ofron te ftuarve te saj pushime te qeta dhe harmonike, si dhe luks te pershtatshem per çdo mysafir. Kombinimi ideal i jeshiles dhe bluse, nje parajse qe mund te gjendet vetem ne kete resort.

Gloria Verde Resort eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe ka nje siperfaqe prej 50.00m2.

Ndodhet ne Belek ne plazhin e saj, 3.5 km nga qendra dhe 48 km nga qendra e Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Resorti ka plazhin e tij me guralece me rere, i rrethuar nga nje gjelberim i harlisur mahnites. Çadrat, karriget dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 38 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Resorti ka gjithsej 148 dhoma, 124 suita, 21 vila dhe ne te njejten kohe mirepret 632 mysafire.

Dhoma standarde: 27m2, e vendosur ne ndertesen kryesore dhe me pamje nga kopshti. Çdo dhome ka nje banjo me dush, tarrace ose ballkon. 

Suite Junior: jane 31m2, kane pamje te kopshtit dhe jane gjithashtu te vendosura ne ndertesen kryesore. Ata kane nje dhome gjumi me nje krevat dopio, divan, tarrace ose ballkon.

Suite familjare:  eshte 40m2 dhe ka pamje te kopshtit dhe jane te vendosura ne nje bllok te veçante, jashte nderteses kryesore. Apartamenti perbehet nga dy dhoma, nje dhome ka nje krevat dopio ndersa dhoma tjeter ka dy shtreter teke, banjo me vaske, TV satelitor ne te dy dhomat. Ata kane nje tarrace ose ballkon me pamje nga kopshti.

Çdo dhome ka: Wi-Fi, telefon ne dhome dhe banjo, TV satelitor me kanale muzikore, TV LCD, kasaforte, mini bar (rimbushet çdo dite), dush / banje, ballkon ose tarrace, ajer te kondicionuar qendror, pantofla , tharese flokesh, set kafeje dhe çaji.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me shervimin Ultra All Incusive mengjes, dreke, darke, ushqime te lehta, kafe pasdite, çaj dhe embelsira, ushqim i lehte ne mesnate.

Hoteli ka nje restorant kryesor “Mythos”, 2 restorante A’la carte, bar Neptuno & restorant snack, Verde Pub, bar 24 ore i hapur “Zodiac”, pastiçeri “Gloria” dhe “Vital Bar” ne qendren Spa, si dhe restoranti “Select” posaçerisht per mysafiret qe qendrojne ne nje nga vilat.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje dhe eshte i pershtatshem per te gjitha moshat.

Pishina te hapura dhe te mbyllura per te rritur dhe femije, aqua park, amfiteatri “Arena”, programe argetuese ditore dhe ne mbremje, bowling, zumba, pilates, volejboll plazhi, gjimnastike, yoga, tenis, hark, pingpong , mini futboll, qender fitnesi, disko “Insomnia”, kinema.

“Asklepion Spa & Thalasso” eshte nje qender e bukur Spa qe ze 1800m2. Te ftuarit gjithashtu kishin ne dispozicion nje sauna finlandeze, zone relaksimi, pishine te brendshme prej 162m2, banje turke, pishine Thalasso.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI