Kirman Belazur Resort & SPA

Kirman Belazur Resort & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

I vendosur ne Belek, Kirman Belazur Resort & Spa -Ultra All Inclusive eshte ne qender te qytetit dhe ne nje plazh privat. Hoteli ndodhet  45 km nga Antalia.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli posedon plazhin privat me rere dhe guralece. Shtreterit, cadrat, peshqiret per plazh jane pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 21 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli Kirman Belazur posedon gjithsej 480 dhoma ne shtate blloqe kater kateshe. 

396 dhoma standarte (29m², max.3+1pax nje dhome gjumi dhe nje banje)

79 dhoma Familjare (39m², 2 dhoma gjumi me dere ndarese, max.4+1pax) 

5 dhoma per persona me aftesi te kufizuara. 

Te gjitha dhomat jane me banje private me dush/vaske, tharese flokesh, kondicioner, telefon direkt, mini bar (uje, lengje joalkoolike rimbushet çdo dite),kasaforte, TV satelitor me kanale muzikore, ballkon.

Dhomat jane ma pamje pjeserisht nga deti ose nga kopshti.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me shervimin Ultra All Incusive mengjes, dreke, darke, ushqime te lehta ne plazh, kafe pasdite, çaj dhe embelsira, ushqim i lehte ne mesnate, kendi per foshnje i hapur 24 ore.

Restoranti Kryesor – Ky restorant bufe eshte i specializuar ne kuzhinen nderkombetare dhe sherben mengjes, dreke, darke.

Lavanda – Ky restorant eshte i specializuar ne kuzhinen mesdhetare dhe sherben vetem darke. Rezervimet duhet te behen paraprakisht. I hapur çdo dite.

Zuma – Ky restorant eshte i specializuar ne kuzhinen aziatike dhe sherben vetem darke. Rezervimet duhet te behen paraprakisht. I hapur çdo dite.

Turca – Ky restorant eshte i specializuar ne kuzhinen turke dhe sherben vetem darke. Rezervimet duhet te behen paraprakisht. I hapur çdo dite.

Ne Wine House vetem vera e shtepise eshte pa pagese dhe me rezervim paraprak.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje dhe eshte i pershtatshem per te gjitha moshat.

Program zbavites me grupe speciale gjate dites, ne mbremje programe show. 

Pishine e jashtme dhe e brendshme per te rritur dhe femije, rreshqitese ne uje, banje Turke, Jacuzzi, fushe tenisi, volejboll plazhi, basketboll, ping-pong. 

Me pagese: Sauna, masazhi, ndriçimi per fushe tenisi, sportet ujore me motor, SPA & qendra e bukurise, bowling dhe bilardo.

Po ashtu mbremje Gala. Mini klub per femije 04 – 12 vjeç.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI