Royal Adam & Eve

Royal Adam & Eve – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Adam & Eve Resort ( Adult Only ) 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 4 – 10 Qershor 1017 €/P
 • 2 – 8 Korrik 1162 €/P
 • 3 – 9 Gusht 1231 €/P

Rreth Hotelit :

Royal Adam & Eve ndryshon nga hotelet e tjere per nga dizajni i tij specifik dhe eshte nje vend ideal per çiftet qe duan te kalojne nje muaj mjalti romantik. Resorti eshte hapur ne vitin 2006, dhe eshte rinovuar per here te fundit ne vitin 2014 dhe ka nje siperfaqe prej 100,000 m2.

Ndodhet rreth 1 km nga qendra e Belek dhe rreth 45 km nga qendra e Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Resorti ka plazhin e tij me rere 300 metra te gjate.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 35 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Royal Adam & Eve ka 476 dhoma dhe 68 dhoma vilash (452 dhoma projektimi prej 64m2, 6 dhoma per njerezit me nevoja te veçanta, 16 apartamente prej 120m2 dhe 2 apartamente mbreterore). 

Dhomat design kane divan ne ballkon, garderobe, banje me avull per 2 persona, TV plazma, TV satelitor dhe radio, mini bar, kasaforte, Wi-Fi. Me se shumti dominon ngjyra e bardhe dhe muret jane te veshura me pasqyra.

Te gjitha dhomat, perveç dhomave per njerezit me nevoja te veçanta, kane nje xhakuzi.

Shumica e dhomave kane nje pamje anesore te detit. 

Ushqim dhe pije

Hoteli operon ne sherbimin Ultra All inclusive, vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke dhe snack mesnate, menu diete, dyqan embelsirash nga ora 16 ne 19, snack, akullore, embelsira, pije te nxehte dhe te ftohte gjate dites ne vende te ndryshme ne hotel, lokale dhe disa pije alkoolike dhe joalkoolike te importuara.

Ka 6 restorante A’la carte. Sasi e palimituar e pijeve te ngrohta, te ftohta, dhe atyre alkoolike (me perjashtim te prodhimeve internacionale) qe sherbehen 24 ore.

Sport & Argëtim

Ky resort ju ofron mundesi te pafundme argetimi me aktivitetet e shumta dhe eventet qe organizojne. Hoteli ka 5 pishina te hapura, pishine te mbyllur me uje te nxehte (nga 1 nentori deri me 31 mars), hedhje me parashute, Jet ski, diving, tenis dhe mesim tenisi, bilardo, kercim, hipizem, bicikleta me qera, pingpong, bowling, volejboll plazhi, mini futboll, yoga, disko, shfaqje te veçanta muzikore, muzike live, laborator disko, te ftuar DJ.

Qendra Health & Wellness mbulon nje siperfaqe prej 5,500 m2. Ju ofron te ftuarve qender fitnesi, aromaterapi, banje me avull, sauna finlandeze, pishine, sauna ruse, xhakuzi me hidro terapi, banje turke, etj.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna ruse
 • Spa
 • Xhakuzi
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports
 • Diving

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI