Gloria Golf Resort

Gloria Golf Resort – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Gloria Golf Resort – Kids Concept 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 1214 €/P
 • 2 – 8 Korrik 1308 €/P
 • 3 – 9 Gusht 1355 €/P

Rreth Hotelit :

Gloria Golf Resort 5*- nje resort luksoz qe sjell me te miren e Belek per ju, ndodhet ne Belek 1.5 km nga qendra e golfit “Gloria”, 7 km nga qendra e Belek dhe 50 km nga qendra e Antalias.

Kompleksi hotelier ndodhet ne bregdetin mesdhetar dhe lumin Acis, ne plazhin e tij te bukur me rere, i rrethuar nga pisha. Hoteli eshte nje vend ideal per pushime relaksuese.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Resorti ka plazhin e tij me guralece me rere, i rrethuar nga nje gjelberim i harlisur mahnites. Çadrat, karriget dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Resorti ka 515 dhoma ne total dhe 1276 shtreter, 293 dhoma standarte,  176 suita dhe 46 vila.

Dhoma standarde: Wi-Fi, telefon me thirrje direkte ne dhome dhe banjo, TV satelitor me kanale muzikore, TV LCD, kasaforte, mini bar (rimbushet çdo dite), tharese flokesh, dush / vaske, ballkon ose tarrace, kondicioner qendror, set per kafe dhe çaj. 

Dhomat standarde jane 24m2, te vendosura ne ndertesen kryesore ose kopshtin, dhoma gjumi me krevat dopio ose dyshe, banjo, tarrace ose ballkon me pamje nga kopshti ose pishina. 

Dhomat jane gjithashtu te dizajnuara per perdorim nga personat me aftesi te kufizuara.

Ushqim dhe pije

Sherbimi i hotelit eshte All Inclusive Special, vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit: mengjes, dreke, darke, embelsira, snacks, lengje frutash te shtrydhura, restorante A’la carte nje here ne jave me rezervim dy dite me pare, pije alkoolike dhe freskuese lokale.

Resoranti qendror dhe 6 resorante A la carte (L’ancora, Mosaique, Pescado, Harem, Turkuaz, Anatolia) dhe 6 bare (Gloria Pub, Lobby Bar, Oasis Bar, Galeon Bar, Cafe Gloria, Gloria Pub)

Garden Pool Bar & Restorant ku sherbehet Mengjesi dhe vakte, midis pishave, Galeon – restorant peshku.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje dhe eshte i pershtatshem per te gjitha moshat.

Pishine gjysme olimpike ne natyre, pishine e mbyllur, pishine per femije, park ujor me 8 pishina, amfiteater “Arena”, aktivitete ditore dhe ne mbremje, tai chi, kung fu, bowling, zumba, pilates, volejboll plazhi, gjimnastike, yoga , futboll, tenis, pingpong, qender fitnesi, disko, kinema.

“La Source Spa” ze nje siperfaqe prej 800 m2. Ka: sauna finlandeze, zone relaksimi, pishine e mbyllur, banje turke, banje me avull.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sport

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI