Gloria Serenity Resort

Gloria Serenity Resort – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Gloria Serenity Resort 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 1484 €/P
 • 2 – 8 Korrik 1585 €/P
 • 3 – 9 Gusht 1686 €/P

Rreth Hotelit :

Resorti luksoz Gloria Serenity ndodhet ne Belek ne plazhin e tij, 7 km nga qendra e Belek, 1.5 km nga qendra e golfit “Gloria” dhe 55 km nga qendra e Antalias.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Resorti ka plazhin e tij me guralece me rere, i rrethuar nga nje gjelberim i harlisur mahnites. Çadrat, karriget dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Resorti ka 369 dhoma : 202 dhoma standarte, 14 suita 65 m2, 10 Serenty Vila, 1 Spa Villa 140 m2, 1 Vip Villa, 86 suita 86m2, 2 king suit 117 m2, 1 president villa, 52 superior lagun villa 39 m2.

Dhomat jane te pajisura me celsa elekrtonik, tharese flokesh, linje direkte telefonike, TV satelitor, LCD TV me ekran te shesht, sistem qendror ajri te kondicionuar, sherbim ne dhome, mini bar, kasaforte, kabine dushi, internet wireless, tarace ose ballkon.

Ushqim dhe pije

Sherbimi i hotelit eshte All Inclusive Special, vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit: mengjes, dreke, darke, embelsira, snacks, lengje frutash te shtrydhura, restorante A’la carte nje here ne jave me rezervim dy dite me pare, pije alkoolike dhe freskuese lokale.

Resorti ka 5 resorante A’la carte (Komnenos, Sha, La trattoria Romana, Tetrasomia, Route 66) dhe 7 bare (Wall Street Bar, Docka’s Bar, Vitamin Bar, ella Fitzgerald Bar, Bubbles Beach Club, Traces Beach Bar, Green Backa’s Coffee Shop)

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje dhe eshte i pershtatshem per te gjitha moshat.

Pishina te jashtme dhe te mbyllura per te rritur dhe femije, pishine e hapur me uje deti, amfiteater “Arena”, aktivitete ditore dhe ne mbremje, tai chi, kung fu, bowling, zumba, pilates, volejboll plazhi, gjimnastike, yoga , futboll, tenis, pingpong, qender fitnesi, disko, kinema.

Per femijet ka “Gogi Kids Club” – klub mini  , junior dhe adoleshent, shesh lojerash, shigjeta, animacione ne pishine, pishine per femije, turne futbolli, kinema. Prane hotelit eshte “Gogi Fun Jungle” – nje mini qytet per femije dhe nje mini xhungel per lojra.

“Serenity Spa” eshte nje qender spa qe ze 3500m2. Koncepti perfshin: sauna, zone relaksimi, pishine e brendshme, banje turke, 2 banja me avull. 15 dhoma terapie, kujdes per lekuren, masazhe dhe trajtime, manikyr-pedikyr, banje private turke, fizioterapi dhe rehabilitim.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI